Eusebio surm domineeris selle nädala alguses sotsiaalvõrgustikes

Ajavahemikus 5. – 6. Jaanuarini luges turu-uuringufirma analüüsis, mis jälgib veebitegevust platvormidel nagu Twitter, Facebook, YouTube, uudistesaidid või ajaveebid, 17 000 viidet Eusébio da Silva Ferreira kohta.

Sündmusest teatamise päeval tuvastati sotsiaalmeedias 11 000 selle teema mainimist, mis on suurem arv kui ükski teine ​​üksik sündmus, mida analüüsiti eelmise aasta sama indeksiga, sealhulgas Nelson Mandela surm.

Facebook on virtuaalne ruum, kus tõusis esile Eusebio surm, millele järgnes kohe Twitter: 57% suunamistest registreeriti Facebooki kaudu, tähelepanu keskpunktis olid Cristiano Ronaldo väljaanded.

Postitus, kus kaks mängijat ilmusid, hõlmates garanteeritud üle 700 tuhande meeldimise ja ligi 30 tuhande jagamise. 32% viidetest käib Twitteri kaudu, rõhuasetusega Pepe avaldamisel.

Benfica ja rahvusmeeskonna endine mängija nimetati analüüsitud perioodil rohkem kui ükski teine ​​isiksus või kaubamärk, mis hõlmas umbes kolmandikku kõigist sel ajal veebis tehtud viidetest. Marktest näitas ka, et parandas analüüsi teenuse kaudu. Sotsiaalmeedia uurija.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi