Eutelsat toob Portugali lairibasatelliidi pakkumise

Satelliitsideettevõtte teenused, mis juba täna hommikul peetud üritusel partnerite kaudu Portugali turule jõuavad, üritab Eutelsat pakkumisele tähelepanu juhtida, rõhutades selle väärtust kohtades, kus odavamat ja kiiremat tehnoloogiat ei tule. Satelliitsideettevõte tõstis esile ka Tooway Infinite paketti, mis on suunatud internetiteenuste intensiivsetele kasutajatele ja väikeettevõtetele.

See toode pakub ĂĽleslaadimistena 22 Mbps ja 6 Mbps allalaadimiskiirust ning seda reklaamitakse piiramatu liiklusega, kuid selle suhtes kehtib vastutustundliku kasutamise poliitika, mis sel juhul aeglustab ĂĽhenduse kiirust 3 Mbps-ni, kui kuus kulutatakse veel 100 GB.

Eutelsati lairibateenuse kasutamiseks, mida saab täiendada näiteks teleteenusega, on vaja paigaldada satelliitantenn, mille saab kokku panna klient või müüja ja modem.

Lisaks Infinite paketile pakub Tooway ka algtaseme teenust (alates 29,90 €) ja professionaalset teenindust. Lisaks Interneti-juurdepääsule, LAN-ühendusele, VPN-ile ja kaugvarunduse lahendustele.

Portugalis on Eutelsatil kolm lairibateenust pakkuvat edasimüüjat: Vivasat, kellega TeK on rääkinud, Eurona ja Europasat.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi