#EUvsVirus: rahandusest kunstini jõudis portugallane Hackatoni teerajajani, et leida lahendus COVID-19 vastu võitlemiseks - Arvutid

#EUvsVirus: rahandusest kunstini jõudis portugallane Hackatoni teerajajani, et leida lahendus COVID-19 vastu võitlemiseks – Arvutid

Väljakutse kestab peaaegu kolm päeva, aprilli lõpus ja eeldus on lihtne: kasutage virtuaalses režiimis hackatonit, et suunata parimad mõistused projektide ja lahenduste väljatöötamisse, millel on praktiline rakendus COVID-19 pandeemiaperioodil. Portugalilased vastasid kõnele ja enne isegi alustamist oli rohkem kui 500 registreerunud võistkonda, mis olid täielikult portugali või segavõistkonnad.

Kõigist riikidest on #EUvsVirus Hackathonil enam kui 20 900 osalejat, esindatud laialdaselt Euroopa suurimatest riikidest mitte ainult registreerijate arvu, vaid ka pakutavate lahenduste osas. Kõigi ühiste ettevõtjate tulemuseks on 2150 lahenduse esitlemine sellistes valdkondades nagu tervis ja elu, tegevuse jätkuvus, kaugtöö ja haridus, sotsiaalne ja poliitiline ühtekuuluvus, digitaalne rahandus, aga ka kunst ja meelelahutus. Kaalul on rohkem kui 100 tuhat eurot, mida pakuvad algatuspartnerid projektidele, mis näitavad suurimat potentsiaali elude päästmiseks ja elude normaalseks muutmiseks.

Sarnaselt COVID-19 pandeemiaga on see ka Euroopa ühiskonna ja majanduse jaoks suur väljakutse leida võitja, kes võitis õiguse rahastada 5 või 10 tuhat eurot, ja kaks koha saavutanud inimest, kes kutsuti tänavu Matchathoni. uues EIC COVID platvormis on see ka maraton, kus osaleb 380 vabatahtlikku, 2400 mentorit ja enam kui 800 partnerit 141 rahvusest ja erinevatest piirkondadest.

Tulemusi jagatakse otseülekandena Facebookis 117 juhtiva meeskonnaga ja oma oskusi näitavad portugallased mitme meeskonnaga, kus nad osalesid 37 väljakutse finalistide hulka jõudmisel.

Kunsti ja meelelahutuse rahastamine: ss või multikultuurses meeskonnas

ImpactMarket – Open CrowdFinance for Impact on ainus Portugali meeskond, kes on saanud rahastust 3000 euroga detsentraliseeritud miinimumsissetuleku sĂĽsteemi jaoks, mis suudab toetada haavatavaid ja äärmises vaesuses elavaid inimesi. Projekti juhib Marco Barbosa, keda Forbes loeb ĂĽheks 30-st kõige lootustandvamast alla 30-aastasest eurooplasest ja kes käivitas eSolidari krĂĽptovaluutade solidaarsuse.

Ed4Uoy, ülikooli valdkonnas, SciFunmily, koolides, EffiScienc-y ja UNITE riigihangete platvorm näitavad, kuidas portugallased oskavad sildu rajada rahvusvahelistes meeskondades, näiteks projekt, milles osaleb teie giid Pedro Ferreira: Kogemused kultuur kodust, mis saab rahalist toetust 5000 eurot.

Guide-Your-Guide meeskonnas oli osalejaid Soomest, Saksamaalt, Kreekast, Itaaliast, Makedooniast, Sloveeniast, Hispaaniast, Inglismaalt, Norrast ja Portugalist. Pedro Ferreira ütles SAPO TEK-ile, et kirjutas Hackatoni nädalal sisse oma kaasasutajaga, otsides võrke, et proovida mõista, kas nende väljatöötatud tehnoloogiat, mis kehtib meelelahutuspiirkonna kohta, saab kasutada iga meeskonna või idee jaoks. selles kategoorias valiti võitjateks 13-liikmelise võistkonnaga, kes koosnes erinevatest valdkondadest.

"Tean meeskonnas ainult ĂĽhte inimest ja arvan, et ta on ainus, peale selle ei tundnud teda keegi varem," selgitas Pedro Ferreira SAPO TEK-ile

Ja kuidas see "kohtumine" juhtus? "Ma usun, et õnn, juhus, karma, üks esimesi vestlusi Hackathon'i esimestel tundidel on Pauliga ja saame aru, et meie ideed on kooskõlas ja et talle meeldib meie tehnoloogiabaas," lisas ta. Samal päeval hakkas ta "värbama" rohkem inimesi kui giide, disainereid, turundajaid, "sealhulgas inimesi, kes jätsid meiega liituma teisi meeskondi", ja loodud sihtasutus tooks kaasa projekti arendamise.