Eve Spectrum on juba “päris toode” ja on monitoride asemel venitatud kolmeks

Soome ettevõte Eve, esmaspäeval teatas oma uuemast tootest: Eve Spectrum. Vana projekt, mis jällegi “kuulab” kasutajat, integreerib tegelikult kolm erineva eraldusvõimega monitori ja on saadaval ettetellimisel alates sellest esmaspäevast. Väärtused algavad 359 eurost ja tarned tehakse parimal juhul 2020. aasta kolmandas kvartalis. Monitori tugi tuleb osta eraldi.

Eve spekter Eve spekter

Odavaim mudel algab 349 eurost ja selle QHD-eraldusvõime on 2560 x 1440 pikslit, värskendussagedus on kuni 144 Hz. Eraldusvõimega 2560 x 1440 pikslit QHD on teisi kuvareid saadaval alates 489 eurost ja nende värskendussagedus on kolmest parim, ulatudes kuni 240 Hz. Lõpuks on kõige kallima mudeli hind, mis algab 589 eurost, eraldusvõimega 3840 x 2160 UHD pikslit ja värskendussagedusega 144 Hz. , tuleb märkida, et need arvud ei sisalda tuge, mis on saadaval eraldi hinnaga 99 eurot, kuid hind on Apple’ist palju madalam, mis on umbes 1000 eurot.

Eve spekter

Kolm monitori seadet

“Data-title =” Eve Spectrum – Eve Spectrum on juba “päris toode” ja monitori asemel laieneb see kolmeks – SAPO Tech “> Eve spekter Kolm monitori seadet

Kolm mudelit tutvustavas väljaandes tagavad ettevõtte kogukonna juhid, et projektid on nüüd tõelised tooted ja väärtused peavad aja jooksul suurenema, kuni need jõuavad üldsusele müügiks soovitatud väärtuseni. Mõni tund pärast monitori väljakuulutamist telliti esimesed 500 ühikut ette, mis tähendas algväärtuse kasvu. Nüüdsest on kõik mudelid 10 eurot kallimad.

Kuigi mudeleid on juba võimalik ette tellida, on reaalsus see, et ettevõtte hinnangul tarnitakse neid odavamate versioonide puhul alles 2020. aasta kolmandast kvartalist. Mis puutub ülejäänud kahesse monitori, siis prognoositakse, et need tarnitakse klientidele selle aasta viimases kvartalis.

Eve V esimese 500 ĂĽhiku mĂĽĂĽk “data-title =” Eve V esimese 500 seadme mĂĽĂĽk – Eve Spectrum on muutunud “tõeliseks tooteks” ja kolmeks jagatud monitori asemel – SAPO Tech ” Esimese 500 Eve V seadme mĂĽĂĽk

2016. aastal vastutas Eve V eest ka Soome ettevõte, olles saanud kasutajatelt mitu ettepanekut. See seade integreerib Windows 10 operatsioonisüsteemi ja tänu sisseehitatud klaviatuurile suudab see pakkuda sülearvuti või tahvelarvuti funktsioone. See on varustatud 12,3-tollise IGZO LCD-ekraaniga, mille eraldusvõime on 2736 x 1824 pikslit, ja Gorilla Glass-kaitsega.