Facebook eemaldab mängukutsed ja ühe või teise funktsiooni

Kas mäletate kõiki tüütuid mängukutseid, mille mõned aastad tagasi Facebooki saite? Ikka makstakse palka? Hea küll, jäta nendega igavesti hüvasti.

Sel neljapäeval teatas sotsiaalvõrgustik Mark Zuckerberg oma ametliku ajaveebi kaudu, et lõpetab järk-järgult väliste rakenduste, näiteks Farmville või Candy Crush, kutsed.

Pange tähele, et selle funktsiooni, mis oli nähtus Facebooki algusaastatel, saab blokeerida, kuid platvormil olevate mängude mitmekesisus raskendab ülesannet. Eelpool mainitud mängudes loetletud üldise palaviku ajal mängivad need mehhanismid olulist rolli, kuna nad ajakohastavad pidevalt oma kontaktivõrgustikku seoses nende eluvajadustega, luues vastastikuse vahetuse süsteemi, mis hoiab mängu edasi. Trend.

Selle ettevõtte otsusega lakkavad väliste äppide kutsed alates järgmise aasta 6. veebruarist töötamast koos mitmete muude funktsioonidega, näiteks järgitav nupp.

Lisaks on sotsiaalvõrgustik teatanud ka sellest, et eemaldab nn “kommentaaride peegli”, mis võimaldab lehel korrata Facebooki kommentaarikasti mõnel teisel veebisaidil, värskendades samal ajal mõlemat. See funktsioon on saadaval ka järgmise 90 päeva jooksul, kuid kaob alates 2. juunist.

Täieliku teadaande lugemiseks järgige seda linki.