Facebook Home'i arendaja versioon paljastab HTC Mysti

Facebook Home’i arendaja versioon paljastab HTC Mysti

Pärast seda, kui kutsed olid saadetud ajakirjandusse ja esimesed kuulujutud, hakkas ilmnema usaldusväärsem teave, mis tugevdas Facebooki täielikult domineeriva põhiekraani olemasolu. Kuid kohandatud ROMi asemel võib Facebook Home olla lihtsalt traditsiooniline suhtlusvõrgustiku rakendus kanderakett kaasa arvatud.

Androidi politseil on juurdepääs Facebooki Home versiooni väidetavale arendajale ja see lahti pakkitud. Failist build.prop leiate teavet APK jaoks mõeldud seadme kohta – HTC-lt pärit nutitelefoni, nagu varem mainitud, nimetatakse Mystiks.

Sellel telefonil on 4,3-tolline HD-eraldusvõimega ekraan, kahetuumaline MSM8960 protsessor, 1 GB RAM, viie megapiksline fotosensor ja Bluetooth 4.0. Saadud informatsioonis on viide, et nutitelefon on ühendatud Põhja-Ameerika telekommunikatsioonioperaatori AT&T-ga, mis seadmete kinnitamise korral ei avalda, kas see jõuab ka Euroopa riikidesse.

Tarkvaraliselt on see telefon varustatud HTC Android 4.1.2 ja Sense 4.5-ga.

Muude programmeerija versiooni moodustavate failide kaudu on võimalik saada mitu ikoonipilti, millest käivitaja koostada, ja logo koos teenuse ametliku nimega, mida võidakse esitada.

Facebooki käivitaja
Facebooki käivitaja
Facebooki käivitaja

Kõik näpunäited näitavad, et Facebook Home toimib avalehena ja võib olla isegi installitav teistesse Android-seadmetesse eraldiseisva rakendusena, kuid selle integreeritus on madalam kui HTC Mystis oleval. Tundub, et Facebook Messenger ja Facebook Camera on kaks rakendust, mis on ka paketid, mis muudavad telefoni teavitamiskeskuseks ja jagamiseks sotsiaalmeedias.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi