Facebook iOS-ile saab Snapchati stiilis postitusi

SEE Facebook selgus, et see oli varajane test, mis kandis Internetist leitud omadega sarnaseid funktsioone Snapchati. Olümpiaperioodil saavad kasutajad rakenduse kaudu salvestatud fotodele ja videotele lisada käsitööna valminud pilte, teksti ja riigilippe. Muudatused toimuvad turuletoomisega samal nädalal Lugu, uus Instagrami funktsioon.

Test algab sel reedel (5). Rakenduse avamisel hõivab pool ekraanist iPhone’i kaamerast projitseeritud pilt, mis võimaldab kasutajatel luua fotosid või videoid vaid ĂĽhe puudutusega. Seejärel on loodud meediumile võimalik lisada filtreid, kleebiseid ja doodleid. Suurim uudis on filtrid liitreaalsus. Need on saadaval kaamera avamisel täisekraaniga kaamera reĹľiimis, võimaldades selfietega montaaĹľi jagada.

facebook-snapchat

FaceChat

Puudub ametlik teave selle kohta, kas see on tulevikus tegelikult rakenduse osa. Kuid Facebooki tootejuht Sachin Monga ĂĽtles The Verge’ile, et selle funktsioonid muudavad mobiilirakenduse interaktiivsemaks. Otsuse võib seostada uue tööriista edukusega Instagram, mis võimaldab nĂĽĂĽd avaldada fotosid ja videoid samade funktsioonidega, mida pakub Snapchat. Sotsiaalvõrgustik on varem proovinud isegi äppe osta, kuid edutult.

Testisime seda väikeses mahus. Kuid lootus on lõpuks see, et saame selle kogemuse tuua inimesteni ĂĽle kogu maailma. Paljudel pole kunagi olnud võimalust kogeda oma telefoni avamise ja liitreaalsuse maagilise kogemuse nägemise lõbu.“, Ăśtles Sachin Monga.

Facebook on sotsiaalse võrgustik, kus on kõige rohkem liikmeid ja mis on aastate jooksul rohkem teeninud. Kuid ettevõte registreeris vahetatud sõnumite ja loodud postituste arvu viimase aasta jooksul märkimisväärse languse. Reaktsioon sellele probleemile on esialgses analüüsis hõlpsasti tuvastatav. See on nii paljude automatiseeritud sõnumite põhjus kuiTäna“, Viimased fotoslaidid, reede sõnumid ja muud algatused.

Selle funktsioon pole eriti uus. Selle efektiga võite mõnda aega kokku puutuda, kuid redigeerimisprotsess esitatakse enne, kui kasutaja meediumipostituse lõpetab.