Facebook ja Instagram offline: võrgus on Brasiilias ja kogu maailmas vigu

Facebook ja Instagram on kolmapäeva pärastlõunal suletud (13). Facebookis on võimatu sisu kommenteerida ega avaldada – nii isiklikel profiilidel kui ka lehtedel. Instagramis on ĂĽks kuvatavatest teadetest „Tundmatu võrguviga”, teine ​​on „Vabandust. Tekkis viga. PĂĽĂĽame selle võimalikult kiiresti lahendada ”. Mõne jaoks on ka fotovõrgu voo ĂĽleslaadimine peatatud. Nagu Twitteris kasutajad teatasid, on lugude postitamine võimatu, otse postitamine ja on juhtumeid, kui rakendus katkestatakse ja uuesti sisse logida on võimatu. Tänapäeval on WhatsAppil ka heli heli ja piltide saatmisel ning Messengeris on ka viga, näidates ainult vanu vestlusi.

Kuidas Instagramis probleeme lahendada? Vaadake peamisi vigu ja lahendusi

Probleem ilmneb veebiversioonis ning Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduses. Down Detektori veebisait, mis logib veebisaidil juurdepääsuprobleeme, näitab, et kaebuste tipp tekkis pärast kella 13.00. Enim mõjutatud riigid on eelkõige: Brasiilia, Ameerika Ăśhendriigid, Prantsusmaa, Ăśhendkuningriik ja Saksamaa.

1/3 Instagrami funktsioonid on “tundmatu võrguviga” – Foto: Play / Instagram

Instagram esitleb teadmata võrguviga – Foto: reprodutseerimine / Instagram

Facebookis oli ĂĽhes kuvatud teates öeldud, et sait on “hoolduses”. Samuti logitakse logimisvead, postituste ja kommentaaride avaldamise vead. Kasutajate sõnul on ka fotode ĂĽleslaadimine häiritud.

2/3 „Avaldamine ebaõnnestus” on ĂĽks veateadetest, mida Facebook kuvab – Photo: Reproductions / Facebook

„Publication failure” on ĂĽks veateadetest, mida Facebook kuvab – Photo: Reproductions / Facebook

Hashtag #facebookdown on Twitteri populaarsetes teemades tänapäeval maailmas enim kommenteeritud teema.

TechTudo soovib, et Instagrami ja Facebooki sõnul on nad veast teadlikud ja tegelevad selle parandamisega: „Oleme teadlikud, et mõned kasutajad on teatanud probleemidest mõnele Facebooki rakendusele juurdepääsemisel. Ülemaailmne meeskond töötab juba selle nimel, et probleem võimalikult kiiresti lahendada ”.

See pole esimene kord, kui Mark Zuckerbergi rakendus 2019. aastal hätta jääb. Jaanuaris lõpetas WhatsApp mõneks minutiks töö. Veebruaris tekkis Instagramil voo laadimisel viga koos veaga, mis vähendas erinevate sotsiaalvõrgustike kasutajate jälgijate arvu.

* Ajalugu arengus …

3-st 3-st on Brasiilias ja teistes riikides ebastabiilsus – Foto: paljundus- / pimendamisraportDown Detector

Facebookil on Brasiilias ja teistes riikides olnud ebastabiilsust – Foto: reprodutseerimise / pimendamise aruande allapoole detektor

Instagrami sõnumite vaatamine otse arvutist

Instagrami sõnumite vaatamine otse arvutist