RAČUNALNIK

Facebook “jĂ”uab” LinkedInile jĂ€rele, laiendades Töö funktsionaalsust

Eelmisest aastast alates USA-s ja Kanadas saadaval olnud Facebook teatas laienemisest tööotsimise tööriistad enam kui 40 riigis. VÀrskendused on kÔigile kasutajatele kÀttesaadavad lÀhinÀdalatel.

Tööotsingu funktsioon töötab sarnaselt LinkedIniga. EttevÔtted saavad oma töövÔimalusi reklaamida ja sotsiaalvÔrgustiku kasutajad saavad kandideerida.

Uue teenuse abil saavad ettevÔtte lehed luua pakkumiste jaoks konkreetseid postitusi, mis sisaldavad teavet ametinimetuste ja kirjelduste, töökohtade ja palkade kohta. EttevÔte mÀÀrab ka, kui kaua pakkumine on saadaval.

Ainult reklaamiettevĂ”te nĂ€eb, et kasutaja on pakkumise vastu huvi ĂŒles nĂ€idanud, seega ei jagata kandidaadi Facebooki profiilil tegevuse kohta teavet.

Facebooki töökohtade laiendamine sellistesse riikidesse nagu Jaapan, Saksamaa, Suurbritannia, vĂ”ib ohtu seada nĂ€iteks LinkedInile, millel on suhtlusportaali andmetel ĂŒle 546 miljoni kasutaja rohkem kui 200 riigis.

Nagu TechCrunch selgitab, vĂ”ivad sotsiaalsed vĂ”rgustikud edukaks osutuda pakkumistega, mis ei vaja erilist spetsialiseerumist, nĂ€iteks jaemĂŒĂŒgis, mida LinkedInis harva kuvatakse.

Facebookis nÀete, kuidas uus funktsioon töötab neile, kes otsivad uusi töövÔimalusi sotsiaalvÔrgustikes vÔi ettevÔtjatele.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH