Facebook käivitas arvutitele mõeldud Messengeri eraldiseisva versiooni
RAÄŚUNALNIK

Facebook käivitas arvutitele mõeldud Messengeri eraldiseisva versiooni

Facebook Messenger on nüüd saadaval iseseisvalt, kuid töölauaversioonina. Pärast seda, kui suhtlusvõrgustik otsustas luua sõnumside tööriista ketramine põhiteenus, kuid mobiilses keskkonnas kehtib sama teenuse töölauaversiooni kohta.

IgaĂĽks, kes siseneb Messenger.com-i veebisaidile, saab sisse logida Facebook Messengerisse – aus ja ruuduline. Ei seinu ega uudistevoogu. IgaĂĽks, kes soovib sellele Facebooki osale juurde pääseda, peab kasutama traditsioonilist veebisaiti, kus Messengeri teenus on endiselt saadaval.

Ennekõike saavad kasutajad leida töölaualt Messengerist teenuse suurema versiooni, mis on mobiilplatvormil juba saadaval. Praegu on tööriistale juurdepääs ainult inglise keelt kõnelevatel kasutajatel ja nad peavad järgmise paari nädala jooksul teiste Interneti-kasutajatega ühendust võtma, selgitab Recode.

Teade ilmus vaid mõni nädal pärast seda, kui Facebook pĂĽhendus Messengeri platvormile – vaatamata WhatsAppi omandamisele on sotsiaalvõrgustik jätkanud oma sõnumiteenuse laiendamist.

Nüüd on Messenger saadaval ka platvormina, mida erinevad rakendused saavad kasutada sideteenuste integreerimiseks oma seadmetesse. Näiteks saavad veebipoed Messengeri abil nüüd klientidega suhelda.

Hiljuti hakkas rahaülekandeid võimaldama ka mobiilseadmete jaoks mõeldud Facebook Messengeri rakendus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi