Facebook käivitas iPhone’ile mõeldud vestlusrakenduse, just Ameerika Ăśhendriikides

Kas keegi kasutab seal Facebooki vestlust? Kui jah, saate seda nĂĽĂĽd teha otse oma iPhone’ist või iPod touchist. Mark Zuckerbergi ettevõte käivitas äsja rakenduse, mis on pĂĽhendatud sõnumite saatmisele oma sotsiaalse võrgustiku kaudu.

Nimega, mis viitab Facebook Messenger, võimaldab see lisaks tavalistele tekstsõnumitele saata oma foto ja geograafilise asukoha sõpradele. Sellel on kiirmärguanded, mis teavitavad teid sõnumite saabumisest, isegi kui rakendus on suletud. Kahjuks ei saanud me seda otseülekandes testida, sest see ei töötanud iOS 5 beetaversioonis.

Miks peaks aga käivitama teenuse, mille funktsionaalsus on juba mitme konkurendi vahel olemas? Hea kĂĽsimus. Kõige tõenäolisem vastus on tulekuga toimetulek Google+ ja teie vestlusvestlus. Allpool on teil kahe teenuse pluss iMessage’i võrdlus, mis on saadaval iOS 5-ga.

Nüüd tuleb vaadata, millised neist eristuvad, püüdes kukutada endiselt populaarse maailma MS Messenger. Muide, Microsoft tegi kõige tõsisema vea, kui ei pööranud tähelepanu mobiilseadmetele, nagu näete kohutavas iOS-i kliendis. Just selline võimetus pani hiiglased surema.

Kõigil, kes soovivad testida Facebook Messengerit, peab olema Ameerika konto. Ta on sellel lingil vaba.

Võrdlev tabel TheAppleBlogi kaudu