contador gratis Saltar al contenido

Facebook käivitas uue ja lihtsustatud Messenger 4

Facebook käivitas uue ja lihtsustatud Messenger 4

Facebook Messenger tähistab uut ja täielikku ümberkujundust. Sõnumivahendid on aastate jooksul muutunud “barokksemaks”, nii et emporium Zuckerberg otsustas tõmmata pidurit ja korraldada Androidi ja iOS-i jaoks ametlikku kliendistruktuuri. Messenger 4 värskendus kuulas kasutajate kriitikat, kes hiljutises uuringus väitsid, et 71% inimestest eelistab muude funktsioonide asemel lihtsust. Nüüd on rakendus palju kergem ja seda on lihtsam kasutada.

Rakendus kohe koondab kogu teie sisu vaid kolmele vahelehele. Üks viimastest vestlustest pole enam mõistatus, keskel näeme kõiki oma kontakte nende lugudega, samas kui jaotis Leia on justkui spetsiaalne sahtel, kus asuvad nende algoritmil põhinevad soovitused, mis on ühenduses väliste teenuste, näiteks kiirmängude või ärilehtedega.

Peale liidese värskenduse lisati meie vestluse jaoks ka väiksemaid kohandamiskatteid ja nüüd määrake konkreetse kontakti vestlusaknale kindel värv. See näib olevat aga alles algus eelseisvatele muudatustele, mis hõlmavad muu hulgas rakenduste jaoks uut tumedat režiimi.

Kuigi see uus liides on juba ametlikku rakendusse integreeritud, muudatused ilmuvad järgmise paari päeva jooksul kasutajale järk-järgult. Võtke lihtsalt veidi kannatlikkust ja installige Androidi jaoks saadaval oleva kliendi uusim versioon.

Facebook Messenger Androidile Uptodownis [APK] | lae alla