Facebook kukkus kokku? Uurige, kas suhtlusvõrgustik on maas või on probleeme

Lisateave mõningate tööriistade kohta, mis aitavad teil kontrollida, kas Facebook on kokku kukkunud või on ebastabiilsused, mis raskendavad juurdepääsu

Tõenäoliselt olete otsinud Google midagi sellist“Facebook kukkus kokku?” igal ajal. Pöördumine ja liikumine, sotsiaalsed võrgustikud kannatavad vigu mis takistab kasutajatel juurdepääsu. Kui see juhtub, jääb kĂĽsimus, kas probleem on suhtlusvõrgustiku rakenduses, brauseris, Internetis või lihtsalt rakenduses endasiseses Facebook.

Ja see on piisavalt lihtne, et teada saada, milles probleem on. Lisaks traditsioonilisele termomeetrile – see on Indoneesia on veel ĂĽks viis kontrollida, kas Facebook kukkuda või mitte. Ăśks neist on kiire otsimine Internetis Google. Ăśldiselt millal Facebook sĂĽgisel avaldavad lõpuks paljud uudisteportaalid vigu.

Sellisel ajal võib teid aidata aga ka teisi võimsaid tööriistu. Vt allpool.

Detektor

Detetektori põhiekraan Downdetektor on üks peamisi platvorme, et kontrollida, kas Facebook on alla kukkunud

SEE Detektor on täielik tööriist, mis võimaldab teil analüüsida, kas Facebook langeb muude probleemide hulgas. Kõige huvitavam on see, et see annab teada mitmete teiste võrkude olekust, näiteks Mis on valesti, Indoneesia, Instagram, Youtube, Gmail, Netflix, Spotify, LinkedIn. See töötab nii:

Samm 1: veebisaidi avamisel Detektor, vaadake lehe avalehte Facebook või tĂĽĂĽp “Facebook” otsinguribal;

2. samm: Ilmunud lehel näete, kas viimase 24 tunni jooksul on teatatud probleemidest. Kasutajate endi aruannete põhjal Detektor genereerida graafikud koos arvude ja ebastabiilsuse aegadega. Samuti näete, milles probleem on.

Downdetektori leht, kust näete, kas Facebook on kokku kukkunudDowndetektori saidi leht

Paljud teatatud vead olid „üldised rikked” (55%). Sellisel juhul Facebook tegelikult lakkas töötamast. Lehe allosas on mõnede kasutajate hiljutisi kommentaare, mis aitavad teil viga tuvastada.

Juurdepääs Detektor et kontrollida, kas Facebook ei tööta.

Indoneesia

Twitteri leht, et leida, kas Facebook on maasVaadake, kas Facebook langeb Twitteri otsinguribale

Nagu varem öeldud, Indoneesia on üks peamisi termomeetreid, et näha, kas selles on viga Facebook. Ja veendudes, et see on tõesti lihtne:

Samm 1: juurdepääsul Indoneesia, avage otsinguriba;

2. samm: sisestage sellised terminid nagu: “Facebook kukkus kokku”, “Facebook ei tööta”, “Facebook probleemidega” jaFacebooki viga ”. Lõpuks lihtsalt loe säutsud teistelt kasutajatelt, kes teatavad võimalikest probleemidest.

Google Trendsi peamine lehtGoogle Trendsi abil saab kontrollida, kas Facebook ei tööta

SEE Google Trends on platvorm Google mis esitab otsingumootoritest kõige enam otsitud termineid ja Internetis olevaid teemasid. Kui saad aru, et on Facebook sĂĽgisel, piisavalt juurdepääsu Trendid ja kirjuta: “Facebook kukkus kokku”, “Facebooki probleem”, “Facebooki viga”või sellega seotud tingimused.

Kas teate, mida teised platvormid jälgivad Facebook maha kukkuma? Seejärel jagage meiega siin kommentaarides.

Allikas: Downdetector; Google Trends.