Facebook Messenger Kids saabub Brasiiliasse ja saab uusi funktsioone

Kui kasutate Facebook, siis peate olema ka tuttav Kuller, universaalne messengeri platvorm. Kuid alates 2017. aastast on sellel sotsiaalvõrgustikul ka rakenduse eriversioon lastele (vanuses 6 kuni 12 aastat), kes saavad nautida teenuse funktsioone koos täiendava kaitse- ja ohutuskihiga.

Nii kaugel Messenger Kids see on saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikides; kuid ĂĽlemaailmse klassi peatamise tõttu – tulemus koroona viirus (COVID-19) – ja asjaolu, et sajad tuhanded lapsed on kodus, on suhtlusrakenduste kasutamine märkimisväärselt suurenenud.

Messenger Kids iPhone'is

Seda silmas pidades teatas Facebook Messenger Kids’i käivitamisest enam kui 70 riigis, näiteks Brasiilia, lisaks uute funktsioonide juurutamisele, mis muutuvad järk-järgult iOS-i ja Android-i jaoks kättesaadavaks.


Rakenduse Messenger Kids ikoon

Esimene uus funktsioon, mille nimi on “Juhendatud sõprus”, käivitatakse esialgu USA-s. Täpsemalt öeldes võimaldab see lapsel kontakti aktsepteerida, tagasi lĂĽkata ja seda hallata – see eeldas vanemate nõusolekut. Pange tähele, et see on valikuline ja kui see on lubatud, teavitatakse vanemaid tehtud muudatustest ja nad saavad need tagasi võtta.

Teine uudsus võimaldab vanematel anda teistele täiskasvanutele (näiteks õpetajatele) nõusoleku oma laste lisamiseks rühmavestlustesse. Lisaks, kui lapse konto on lingitud jagatud tahvelarvutiga, saavad nad liituda peregrupiga ja vestelda mis tahes liikmega teksti / video kaudu.

Messenger Kidsi grupid

Lõpuks, kolmas funktsioon – mis on juba saadaval USA-s, Kanadas ja Ladina-Ameerikas – võimaldab vanematel teha oma lapse nimi ja profiilipilt konkreetsele kasutajate ringile nähtavaks.

Oma teates ĂĽtles Facebook, et uued funktsioonid töötati välja laste nõustamisele, meediale ja veebiturvalisusele spetsialiseerunud grupi Noortenõustajad abiga. Facebooki puhul laieneb mure teie lapse privaatsuse pärast ka platvormile; Seetõttu on oluline meeles pidada, et suhtlusvõrgustikud saavad koguda andmeid lastelt ja vanematelt – nagu on näha teenuse privaatsuspoliitikas.

VentureBeat’i kaudu