Berbagi Layar di Messenger

Facebook Messenger saavutab ekraani jagamise; Prime Video lubab nĂĽĂĽd profiili luua

Ja siin on meil palju värskendusi Rakenduste pood! Kas peaksime nende juurde minema?

Facebook Messenger


Messengeri rakenduse ikoon

Facebooki “omanik” messenger sai häid uudiseid: Ekraani jagamine iOS / iPadOS ja Android – varem oli see funktsioon saadaval ainult veebi- ja töölauarakendustes.

See uudsus on eriti kasulik, kui saate koos perega ja sõpradega „kaugsurfata“, läbi vaadata fotoalbumeid, otsida jagatud retsepte või isegi selgitada vanematele, kuidas telefonis teatud toiminguid teha.

Ekraani jagamine Messengeris

Uue funktsiooni abil saate lubada ekraani jagamise kahes videokõnes või kuni 16 inimest Messengeri toas – saate varsti oma ekraani jagada kuni 50 inimesega! See on saadaval ka tööruumis, nii et kolleegid ja töögrupid saavad mobiilseadmete jagatud ekraanide eeliseid ära kasutada.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Vahepeal teatas kõrval olev võrk uudsusest, mis vähemalt praegu on eksklusiivne ainult Ameerika Ühendriikidele. Nagu oleme siin öelnud, loob Instagram eksklusiivse ostulehe nimega Pood, mis asub vahekaardil Avasta.

Instagrami pood

Lehele sisenedes näevad kasutajad järgmistel lehtedel müüdavaid tooteid ja üksusi, mis võivad neile huvi pakkuda; integreerimisel Facebook Payga saate oste teha otse rakenduse kaudu. Samuti saate sirvida lehti Pood konkreetne profiil.

Veel üks Instagrami uus funktsioon on see funktsioon Stseen (Rullid), mis debüteeris otse Brasiilias, laieneb teistesse riikidesse. Vastavalt NBC uudised, võtab enam kui 50 piirkonda TikToki konkurente vastu juba järgmisel kuul, sealhulgas Ameerika Ühendriigid.

Amazon Prime’i video


Amazon Prime Video rakenduse ikoon

Platvorm Voogesitus Jeff Bezos võitis funktsiooni, mida kasutajad on juba ammu küsinud: võimaluse ehitada profiil paljude kasutajate jaoks. Teenus võimaldab luua kuni kuus profiili (täiskasvanu või laps), millest igaühel on eraldi ajalugu ja soovitused.

Profiilid Amazon Prime Video'is

Profiile saab luua ja hallata rakendus (vahekaart „Minu alad”) või veeb. Suurepärane uudis, eks?

Pixelmator Pro


Pixelmator Pro rakenduse ikoon

Pixelmator Pro jõudis versiooni 1.7 koos mõne uue funktsiooniga, alustades uuest tööriistast, mis võimaldab teksti sisestada kindlasse “teele” – olgu see siis kaar, ring või muu soovitud formaat; on isegi võimalik hiirega või puuteplaadiga tekstiteid vabalt jälgida. See tööriist toetab ka SVG ja emotikonide fonte.

Pildiredaktori uus versioon võimaldab teil ka lõuendit pöörata ja avada uus avakuva koos kiirete otseteedega viimaste failide või tavaliste toimingute jaoks. Meil on endiselt täiendusi RAW-failide ja Super ML-eraldusvõime toetuses, mis suurendavad masinaõppega pildi eraldusvõimet ilma kvaliteeti kaotamata.

Google Chrome


Google Chrome'i rakenduse ikoon

Chrome iOS-ile ei pruugi saada kõiki uudiseid, mida see kogu perele arendab, kuid Chrome saab aeg-ajalt ka oma hüvesid. Viimases värskenduses sai brauser uusi funktsioone turvaliseks sirvimiseks, paremaks ühilduvuseks hiirte ja juhtpaneelidega (iPadOS-i versioonis) ning uue tööriista, mis genereerib QR-koodid veebilehtede jagamiseks.

Samuti on meil võimalus allalaaditud failid saata rakenduse enda kausta “Allalaadimised” või rakendusse Failid, samuti on võimalus lisada hĂĽĂĽdnimed Chrome’i salvestatud maksekaartidele.

Shazam


Shazami rakenduse ikoon

Lõpuks on Apple’i muusikatuvastusteenusel nĂĽĂĽd ka teavitustööriist: kui Shazam tuvastab loo valesti, on võimalik teatada veast kontekstuaalses menĂĽĂĽs (kolmest punktist) – suurepärane selle funktsionaalsuse paremaks muutmiseks.