Facebook Messengeri värskendused üritavad üle võtta WhatsAppi valitsemisaja

Facebook Messenger

Tehnikamaailmas ei tähenda see, mis täna töötab, seda nii kauaks püsima. Kui me seda mäletame 3 aastat tagasi MSN ta on väga võimas kiirsuhtleja ja täna pole teda enam isegi olemas, võime juba arvata, et ükski tehnoloogia pole püsiv. Nii et Mis on valesti (Kasutajate praegune edu) peaks oma uute värskenduste pärast väga muretsema Facebook Messenger sel nädalal saadud.

Lisaks uuele iOS 7 välimusele (mida WhatsApp pole veel teinud) toimib rakendus nüüd tõelise platvormidevahelise suhtlejana, kuna see võib saata sõnumeid mis tahes telefoninumbrile, ilma et oleks vaja, et inimesed oleksid Facebookis teie sõbrad.

Muidugi peaksid Faceboook Messengeri rakenduse olema installinud ka teised inimesed, kuid neile, kes pole harjunud olema alati suhtlusvõrgustikega ühendatud, saavad nad selle kasutada sõnumside teenusena, mis hõlmab rohkem inimesi. Puuduseks (neile, kellele sotsiaalvõrgustikud ei meeldi) on see, et kasutajatelt nõutakse Facebooki kontot.

Selle tuvastamiseks, kellel on juba rakenduse uus versioon ja kes saavad kiirsõnumeid vastu võtta, kuvatakse kontakti avatari kõrval väike sinine ikoon. Rakendus skannib seadme kalendrit (kui lubate), nii et see analüüsib, millistel sõpradel on juba Facebooki konto.

Facebook Messenger

Suur puudus iMessage on see, et see ei tööta iPadis, rääkimata sellest, et Apple’i lahendus ei nõua teid Facebookis registreerumist (neile, kes keelduvad seda tegemast).

SEE Facebook Messenger on tavalisest Facebookist eraldi rakendus ja selle saab App Store’ist tasuta alla laadida.

Tasuta