Facebook muudab oma välimust ja jääb siniseks; vaata uudiseid | Sotsiaalmeedia

Facebook muudab oma välimust ja jääb siniseks; vaata uudiseid | Sotsiaalmeedia

Facebook hakkas välja laskma arvutites suhtlusvõrgustike ümberkujundatud versiooni. 2019. aasta mais välja kuulutatud muudatus tõi kaasa muudatused platvormi värviskeemis, asendades eredama ilme traditsioonilise sinisega. Lisaks on uute asjade hulgas menüüde ümberkorraldamine ja kiirem juurdepääs põhifunktsioonidele. Ettevõte on helistanud uuele Facebooki värskendusele ja lisanud valiku heledaks või tumedaks.

LUGEGE: Facebook tunneb ära volitamata kasutajate asukohale juurdepääsu

Sel ajal pääseb eelmisel nädalal alanud testile vaid vähesel osal kasutajatest. Sorteerimine toimub platvormi järgi: kontole sisse logides näeb valitud profiil hüpikakent, mis võimaldab aktiveerida värskendatud paigutuse. Portaali andmetel CNET, aasta keskpaigaks peaks ümberprojekteerimine olema kättesaadav rohkematele inimestele.

Uus Facebooki kujundus esitleb valget ilmet ja lubab foto: Divulgao / Facebooki töölaual tumedat režiimiUus Facebooki kujundus esitleb valget ilmet ja lubab foto: Divulgao / Facebooki töölaual tumedat režiimi

Uus Facebooki kujundus esitleb valget ilmet ja lubab foto: Divulgao / Facebooki töölaual tumedat režiimi

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kujundus austab enamikku vaateid, mida täna nähakse Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide Facebooki rakenduses. Sinine kaotab oma paremuse ja valge liidese elemendid. Lisaks saavad peamised funktsioonid, näiteks Teavitused, Videod, Profiilid, Turuplats, Grupid ja Messenger, klõpsatavaks sakiks. Lubage kõigi nende üksuste viivitamatu üleminek, ilma et peaksite uut lehte laadima.

Teavitusala salvestab ühe suurima visuaalse muudatuse. Väikese peatatud akna asemel on kasutajatel nüüd juurdepääs kõigile lehtedele, mis on pühendatud meeldimiste hoiatustele, kommentaaridele ja muule sõprade võrgustiku suhtlusele. Seotud postitused kuvatakse otse sellel ekraanil, ilma et oleks vaja navigeerida algsesse avaldamislinki. Uudsus peab taaskord kiirendama veebisaidil oleva teabe tarbimist.

Facebook alustab profiilide, teatiste, videote ja muude funktsioonide uute vahelehtede vabastamist. Fotod: Divulgao / Facebook

Facebook alustab profiilide, teatiste, videote ja muude funktsioonide uute vahelehtede vabastamist. Fotod: Divulgao / Facebook

Ikka vastavalt CNETesialgu peaks test alguse saama 2019. aastal, kuid see lükatakse edasi. Testijatel on võimalus naasta vana kujunduse juurde, kui nad uue versiooniga ei kohane. Lisaks, nagu tavaliselt eksperimentaalsete seansside korral, saab inimene saata kommentaare kõigi platvormil leitud funktsioonide ja vigade kohta.

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru