Facebook oli "inspireeritud" Zoomist ja lõi konverentsiruumi 50 kasutajale

Facebook oli “inspireeritud” Zoomist ja lõi konverentsiruumi 50 kasutajale

COVID-19 pandeemia isoleerituse tõttu sunnib kaugtöö ja koduõpe kasutama telekonverentsivahendeid nagu Microsoft Teams ja Zoom. Samuti plaanib Facebook peagi sarnast funktsionaalsust pakkuda ja käivitada Messengeri toa, mis nagu iga teine ​​tööriist toetab lõputult 50 kasutaja videovestlustoasid. Kui see läheb plaanipäraselt, on Mark Zuckerbergi ettevõttel kambrid valmis sel nädalal käivitama mitmes riigis ja ülejäänud maailmas järgmistes riikides, ütles ta oma ajaveebis.

See funktsioon võimaldab teil luua Messengeri või Facebooki kaudu konverentskõne ruume, kutsudes kõiki kõnes osalema, isegi kui neil pole sotsiaalvõrgustikus kontot. Seejärel saavad kasutajad neid ruume oma uudisvoo kaudu gruppides või sündmustes reklaamida. Seejärel korratakse sama funktsionaalsust ka teistes ettevõtte rakendustes, näiteks Instagram Directis, WhastAppis ja portaalis.

Facebook ütleb, et täiendavaid rakendusi pole vaja alla laadida, nutitelefonitoale on võimalik juurde pääseda või otse arvutist. Messengeri rakenduse puhul saavad kasutajad lisada ka AR-efekte ja osaleda soovitud maskides, samuti lisada erinevat tausta või valgustust.

Mõõdukuse osas saate ruumi loomisel määratleda, kes seda näeb ja kes saavad liituda. Vajadusel saate kasutajate kustutada või lukustada kõigile osalemiseks ruumi, muu hulgas tööriistade hulgas, mis keskenduvad sidusrühmade privaatsusele ja turvalisusele.

Ettevõtte sõnul on sotsiaalne võrgustik jätkuvalt pühendunud inimeste ühendamisele, märkides, et video aitab tühimiku täita eemalt. Tulevikus on liit- ja virtuaalreaalsuse tehnoloogia arenguga see kaugus suurema süvenemise tõttu väiksem.