contador gratis Saltar al contenido

Facebook on surnud? Veebisait on ebastabiilne ja kasutajad kurdavad probleeme Sotsiaalmeedia

Facebook on surnud? Veebisait on ebastabiilne ja kasutajad kurdavad probleeme Sotsiaalmeedia

Facebook on ebastabiilne ja sellel on probleeme neljapäeval (28). Internetis leiduvate teadete kohaselt on kasutajatel sisenemisega raskusi ja voogu ei laadita ega värskendata. Veebiteenuste funktsioone jälgiv tööriist Downdetectori kaebused algavad kella 11 paiku, haripunkt keskpäeval. seda TechTudo võttis ta ühendust Facebooki nõustajaga Brasiilias, kes ütles, et kontrollib olukorda: "Oleme teadlikud, et mõnedel inimestel on probleeme Facebooki rakenduste perekonnale juurdepääsuga. Töötame selle probleemi võimalikult kiire lahendamise nimel."

LUGEGE: Facebooki kelmus on jätnud 100 000 Brasiilia ohvrit

Vaatamata kaebustele ei saa me katsetamisel konkreetseid vigu korrata TechTudo. Facebooki laadimine on aeglane, kuid see avatakse tavaliselt veebiversioonis ning Androidi ja iPhone'i (iOS) mobiilirakendustes. Neljapäeval seisis Instagram ka ebastabiilsuse ees. Kasutajad kurdavad, et rakendus ei laadita vooge ja mõnda fotot ilma tekstita. Pidage meeles, et nende kahe teenuse eest vastutab Facebook, kellele kuulub ka WhatsApp.

Facebook langes sel neljapäeval Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudoFacebook langes sel neljapäeval Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Facebook langes sel neljapäeval Foto: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Downdetectori kaardilt on võimalik näha, et Facebooki nõrgad kohad on koondunud Ameerika Ühendriikidesse ja Mehhikosse, kuid Brasiilias, eriti Kaguosas, on kaebusi. Mõned kasutajad teatavad, et nad ei saa Facebooki postitada ega muuta oma profiili ja kaanefotosid, teised väidavad, et see on täielik tõrge koos veateate kuvamisega.

Internetiotsinguid jälgiv Google Trends koges ka otsinguga seotud tõrgete arvu. Viimase tunni jooksul kasvab otsingute arv sõnadele "Facebook laguneb täna", "Facebook on ebastabiilne", "probleemid Facebookiga" ja "Facebook on maas". Juba Twitteris on kaebuste sihtmärk sotsiaalvõrgustikes ebaõnnestumine.

Kui Facebookil on probleem, võite proovida mitmeid toiminguid sotsiaalsete võrgustike taastamiseks ja käitamiseks. Võite väljuda ja uuesti siseneda, tühjendada rakenduse või brauseri vahemälu või proovida rakendust oma mobiiltelefonil uuesti installida. Väärib märkimist, et need sammud ei taga, et Facebook normaliseerub, sest see võib olla tavaline viga.

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru

Facebooki tutvumine: kuidas kasutada ja leida endale meeldivaid sõpru