Facebook on uue tutvumisfunktsiooniga romantilises reĹľiimis

Mark Zuckerberg teatas teisipäeval, 1. mail, et Facebook käivitab romantilise tutvumisfunktsiooni. Tegevjuht põhjendas otsust sellega, et paljud inimesed kohtuvad sotsiaalvõrgustike kaudu, ja leidis, et nende omadustega süsteem oleks portaali jaoks loogiline samm. Põhja-Ameerika linnas San Franciscos igal aastal toimuv programmeerijate konverentsi F8 viimases numbris rõhutavad korporatiivametnikud, et funktsionaalsust arendatakse privaatsust ja turvalisust silmas pidades.

tek f8 “data-title =” tek f8 – Facebook romantilises reĹľiimis koos uue tutvumisfunktsiooniga – SAPO Tech ”> tek f8

Pange tähele, et see valik ei soovita ühtegi teie sõpra võimalikuks vasteks ja ükski neist, kaasa arvatud need, kes on teie konto selle uue platvormiga sidunud, ei saa teie tutvumisprofiili vaadata. Samuti näidatakse potentsiaalsetele romantilistele partneritele ainult teie eesnime.

Selle tutvumisfunktsiooni abil on kõigil huvitatud kasutajatel võimalus luua eraldi profiil, mis on eraldatud oma põhikontost, kuid toimib sellegipoolest. Kahe ringi jagamine jagab ka voo, kuna teie tegevust tutvumisjaotises ei jagata ega esile tõsteta voos.

tek facebook date “data-title =” tek facebook date – romantilises reĹľiimis Facebook koos uue tutvumisfunktsiooniga – SAPO Tech ”> tech facebooki kuupäev

Facebook selgitas, et pärast selle rakendusega registreerumist saavad kasutajad vabalt sirvida Facebooki gruppe ja sündmusi ning leida kasutajaid, kelle põhiprofiilid on konkreetse sündmuse jaoks avatud. Kui see on avatud, saavad teised tutvumisrakenduse kasutajad pääseda juurde teie tutvumisprofiilile ja alustada vestlusvestlusi. Sel juhul teeb Facebook selgeks, et ühtegi vestlust ei lingita Messengeri ega WhatsAppiga.

Facebook ei ole veel selle funktsiooni käivitamist kinnitanud, kuid ütles, et täpsemad üksikasjad selguvad lähikuudel.