Facebook ostab käivitusprogrammi, mis kontrollib arvuteid mõistusega

Facebook ostab käivitusprogrammi, mis kontrollib arvuteid mõistusega

Facebook on aastate jooksul investeerinud liitreaalsuse (või virtuaalse) maailmaga seotud tehnoloogiasse ja ettevõtetesse. Hiljutised omandamised ei jää sellest ulatusest kaugele alla.

Kõnealune idufirma on CTRL-Labs, vaid 4-aastase “eluga”, mis on eraomandis ja kus töötab mitu tosinat töötajat, õnnestus Facebookis tugevat tähelepanu tõmmata. Ta on riskikapitaliturul kogunud mitukĂĽmmend miljonit dollarit, et saaks harjutada oma närviaktiivsust mõõtvat käevõru. LĂĽhidalt, inimene arvab, et käevõru “tõlgib” need digitaalsel ekraanil liikuvad elektriimpulsid.

Sellisel tehnoloogial, mida CTRL-Labs arendab, on liitreaalsuse valdkonnas Facebooki jaoks suur tähtsus, sest see on liitreaalsuse prille välja töötanud alates 2017. aastast ega vaja teie käsi.

Teade tehti Facebooki AR ja VR divisjoni juhi Andrew “Boz” Bosworthi ametlikul profiilil omandamist kommenteerides.

Bloombergi veebisaidi koostatud raport kommenteeris, et Facebooki ja CTRL-Labsi vahel sõlmitud leping on umbes 500 miljonit ja 1 miljard dollarit. Jätkuvalt kommentaaride loomine Facebooki pressiesindajalt:

“CTRL-Labs ja Facebook ei ole konkurendid. Praegu ei oma Facebook seda tehnoloogiat ega arenda seda. CTRL-Labsi tehnoloogia on uuenduslik panus, mida Facebook loodab kasutada Facebooki järgmise AR / VR-i kogemuse oluliseks täiustamiseks järgmise paari aasta jooksul, parandades seeläbi kasutajakogemust põhimõtteliselt. “

New Yorgis asuv Cunch-Labs kogus Crunchbase’i andmetel 67 miljonit dollarit. Sellel on nimekiri tuntud investoritest, nagu Spark Capital, GV Google, Amazoni Alexa Fund. ja asutajafond. CTRL-Labsi töötajad liituvad Facebooki Reality Labsi meeskonnaga, mis töötab AR ja VR toodetega.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.