Facebookis ostlemine Euroopas

Facebook pakub rohkem privaatsust neile, kes kasutavad mobiilirakenduses sisselogimist

Rakenduse värskenduse abil saab kasutaja otsustada, kas jagada teavet, mis tuleneb rakenduse, mille jaoks ta on registreeritud, kasutamisest, kasutades sotsiaalvõrgustikes identifitseerimiselementi või mitte.

Näiteks saab klient otsustada, kas jagada esitusloendit muusikateenusest, kuhu ta on registreeritud Facebooki mandaadiga, või mängu tulemusi. Võite ka teatud aegadel mitte jagada ja teha seda hiljem.

Selle sisselogimissüsteemi värskenduse teine ​​suur uudsus on seotud registreerimis- ja andmete sünkroonimisprotsessi kasutamise kiirusega kolmandate osapoolte rakendustes autentimisel.

Ettevõte tagab, et nüüd on mobiiltelefonilt juurdepääsul protseduur 31% ja veebi kaudu juurdepääsul 16% kiirem. Nende muudatuste osas on muudatused olnud progressiivsed ja sisse viidud viimase kolme kuu jooksul.

Facebook paljastab, et tema sisselogimissĂĽsteemi kasutatakse 850 miljonit korda kuus, mis on saadaval 80% Interneti populaarseimatest rakendustest.

Samad andmed näitavad, et sotsiaalvõrgustikes autentimisandmete abil sisselogimise võimalus on saadaval 81-l iOS-i 100 kõige allalaaditumast rakendusest ja 62-l Androidi 100-st enimkasutatud rakendusest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi