Üliõpilane mõisteti Facebooki ründamise eest kaheksaks kuuks vangi

Facebook “rĂĽndab” konkurentsi mitmel rindel

Facebook on maailma suurim suhtlusvõrgustik, millel on üle 800 miljoni kasutaja, kuid ilma põhjuseta on ta nõus relvadest loobuma või konkurentsi ees seisma jääma. Selle tõestuseks on sel nädalal 60 rakenduse ajatelje käivitamine, aga ka viimased kuulujutud, mis pakuvad huvi Vevo platvormile toomise vastu.

Koefitsiente suurendab täna C | Net. Sait, viidates lähedal asuvatele allikatele, ĂĽtles, et Facebook pidas videosaidiga läbirääkimisi eesmärgiga propageerida oma hostimist sotsiaalvõrgustikus, selle asemel, et jääda YouTube’i, mis pakub praegu juurdepääsu Vevo videotele isegi USA-s. riik, kus tal pole oma veebisaiti.

Läbirääkimistega teadmistega allikad rõhutavad, et nad on väga varajases faasis ja YouTube’i ja Vevo vahel sõlmitud lepingu lõpetamiseks on veel ĂĽks aasta aega, kuid ettevõtted kohtuvad vähemalt kaks korda, lisasid nad.

Kumbki ettevõte ei taha kuulujutte kommenteerida, kuid selline partnerlus oleks vaieldamatu vara Facebookile, kes pĂĽĂĽab end veelgi enesekehtestada eklektilise meelelahutusplatvormina, hoides kasutajaid saidiga kauem ĂĽhenduses – nii Google’i otseseks võitmiseks.

Üks viimaseid näiteid sotsiaalvõrgustike jõupingutustest saada teenuseks, mis suudaks koondada rohkem kasutajate elu aspekte, on sel nädalal 60 rakenduse käivitamine oma uue profiilimudeli Timeline (või kronoloogia) jaoks.

Kui ajaskaala septembris kasutusele võeti, oli ettevõtte tegevjuht Mark Zuckerberg lubanud pakkuda rakenduse, mis võimaldab kasutajatel kõigi tegemiste kaudu paljastada, kes nad on. Hetk on kätte jõudnud ja loendis on nagu lubatud, rakendus, millega saab peaaegu kõike hakkama.

Alates muusikast kuni teatrini, läbi rakenduste, mis võimaldavad juurdepääsu retseptidele (Foodily) või artiklitele ja kontodele nende lugemiseks (The Guardian, Washington Post, Wall Street Journal, Yahoo News), reisimiseks (TripAdvisor, kus ma olen olnud) või isegi neile arvutab kasutaja läbitud kilomeetrid, tehes samal ajal Fitnessi (MapMyFitness).

Samal ajal pakuvad nad erinevate esindatavate teenuste erifunktsioone. See rakendus võimaldab jagada mitmesuguseid üksikasju nende kasutajate igapäevaelu kohta, seega on liitumisel soovitatav olla ettevaatlik.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes