Facebook teatas Tinderi konkurentidest, videokõnedest Instagramis ja muust!

Pärast Cambridge Analytica skandaali ja sellele järgnenud – ning antoloogilist – tunnistust Mark Zuckerbergilt USA senatis Facebook on kuldne võimalus tolm maha pesta ja konverentsile naasta F8.

Jah, kui need õnnestuvad või mitte, siis jätan selle teile – fakt on see, et sinise hiiglase esitatud uudiste loetelu, mis sisaldab kõiki selle põhitooteid, tuleb unustada.

Facebook

Maailma suurima suhtlusvõrgustiku põhirakendusel on mitu uut kaarti. Peamine ja enim räägitud on uus tutvumisvahend mis esmapilgul on Tinderiga väga sarnane, kuid Zuckerbergi sõnul pole sellega midagi pistmist: tegevjuhi sõnul on raketiriistade peamine eesmärk koosolekute ajastamine, kuid siinne mõte on aidata luua püsivaid suhteid.

Facebooki konverents F8

Facetinderit (vabandust, Mark) saab kasutada peamises Facebooki rakenduses või eraldi, isegi konto puhul, mis erineb teie võrgu põhiprofiilist. Teie tutvumisprofiil on nähtav ainult teistele selles funktsioonis osalevatele kasutajatele ja kombinatsiooni soovitab Facebooki enda algoritm, mis analüüsib eelistuste kogumit, gruppe, kus inimene viibib, ja sündmusi, kus nad linnas käivad. Kombineerituna vestlevad armukesed turvalisuse huvides eraldi keskkonnas (ei, see pole Messenger), kus on lubatud ainult tekstivahetus.

Facebooki tutvumistööriista hakatakse testima hiljem sel aastal, kuid üldiste kättesaadavushinnangute kohta puudub teave. Kes seal tahab leida oma elu armastuse?

Peale “Facetinderi” saab peamine Facebooki rakendus peagi rohkem uudiseid. Seda Gruppsaab näiteks mitu täiustust: luuakse uus neile täielikult pĂĽhendatud vaheleht ja administraatorid saavad kasutada uusi pistikprogramme, mis võimaldavad neil luua näiteks internetis funktsionaalse lisamisnupu – nii saate klõpsata ajaveebipostituse keskel ĂĽksikul lingil ja liituda automaatselt kõnealuse rĂĽhmaga.

Funktsioon kutsutud “Vaatepidu” Samuti peate kohe rakendusele maalima. See on tööriist, mis pakub kasutajatele grupivideote vaatamise kogemust koos live-vestlusega, et kommenteerida nende muljeid oma sõpradega. Zuckerberg kommenteeris juhuslikult sarkastiliselt, et ressursist saab juhis teemal “kui teie sõbrad annavad tunnistust kongressil”. Ah.

Kasutajate ĂĽldise vaimse tervise parandamiseks vajalikud vahendid Positiivsed hääled ja allahääl kommenteerida. See ei asenda “nautimist” ega reageerimist; selle asemel on see anonĂĽĂĽmne tegevus (keegi ei tea, kes iga kommentaari poolt hääletas) aitab Facebookil näidata igas postituses kõige asjakohasemat arvamust, julgustades unustatud inimesi trollid ja vanad / kohutavad vihkamiskommentaarid. Nii et loodame vähemalt.

Lõpuks, kajastamaks Facebooki uut tugevnenud muret kasutajate privaatsuse pärast (mis võib olla tõsi või mitte), teatas Zuckerberg uuest tööriistast, mis võimaldab kasutajatel vaadata ja vaadata tühjendage oma veebiotsingu jälgimine. Seetõttu ei saa võrk enam analüüsida külastatud veebisaite ja reklaam, millega suhtlete, toob nende arvates kasutajatele suurema läbipaistvustunde.

Instagram

Pealkirju oleme siin mitu korda kommenteerinud ja nĂĽĂĽd on need lõpuks ametlikult teada antud. Sisse Videokõne tuli fotosuhtlusvõrgustikku ja loodetavasti integreeritakse sellesse OtseĂĽlekanne – on isegi võimalik videokõnesid teha korraga mitme kasutajaga, kuigi numbrit pole kindlaks määratud. See funktsioon on testimisel ja jõuab kõigile peatselt.

Videokõned Instagramis

Lisaks vahelehed Uurida hankige mõned muudatused, näiteks ülaservas olev teemakarussell, kust näete Lugu, fotosid ja videoid, mis on seotud iga huvipakkuva teemaga. Allpool soovitab Instagram räsimärgid seotud.

Sisse Lugu (alati neil) on ka häid uudiseid. Varsti nad saavad integreerimine kolmandate osapoolte teenustega, siis saate näiteks fotosid või videoid jagada otse oma Camera Rolli loos. Esimesed integreeritud väljakuulutused olid GoPro, SoundCloudi ja Spotify – viimane on väga huvitav, sest saate mõne sekundi jooksul kuulatavat muusikat jagada ja teie jälgijad saavad selle kuulamiseks puudutada ekraani ĂĽlaosas asuvat nuppu.

Facebooki konverents F8

Kaamera Lugusaavad omakorda samad liitreaalsuse funktsioonid, mis mõned kuud tagasi Facebooki rakenduses kasutusele võeti.

Võrk teatas ka seeriast uued vahendid vastu hirmutamineautomaatse filtrina solvavate / vihkavate kommentaaride vastu keskendub peamiselt “ohustatud” rĂĽhmadele, nagu vähemused ja poliitilised / religioossed profiilid.

Kuller

Messengeri platvormi omanik võidab ĂĽhe (väga vajalik) dušipood, varjata või välistada paljusid selle funktsioone, mis muudavad selle ĂĽheks kõige raskemaks rakenduseks meie telefonides ja panevad paljud inimesed Messenger Lite’i ĂĽle minema. Uus liides on palju puhtam, allosas on ainult kolm ikooni (vestlus, grupp ja uurimine); kaamera-, kõne- ja videovalikud on peal palju targemad.

Vestlusekraanil on nĂĽĂĽd menĂĽĂĽs (tuhanded) valikud, selle asemel et ekraanil plahvatada, muutes kogemuse rahulikumaks. Hea on märkida, et isegi ĂĽldise puhastuse korral pole rakendusest ĂĽhtegi funktsiooni eemaldatud – nii et kui mingil põhjusel kasutate näiteks Lugu Messenger, nad on endiselt seal, ainult targemad.

Facebook Messenger iOS-ile

Kõige lahedam on Tume reĹľiim tutvustas Facebook, nii peaks iga pime reĹľiim olema – täiesti must, selle asemel, et kogu liideses oleks tumehall koos heledate elementidega.

Mis on valesti

Facebooki konverents F8

Brasiilias ja suures osas maailmast pole kiirsõnumite kustumatu meister ka peost maha jäänud: tema videokõnede funktsiooni parandatakse, isegi võimalik neli inimest liitus korraga kõnega.

Facebooki konverents F8

Lisaks võidab WhatsApp tuge konkurentsi Telegramilt teiste ressursside kopeerimisega kleebis, mis võimaldab kasutajatel end vabamalt väljendada (või mõnikord olla otse tĂĽĂĽtu). Kaks lugu jõuavad Facebooki andmetel “varsti”.

Oculus

Facebook kasutas juhust ja teatas lõplikud ĂĽksikasjad Oculus GoEttevõtte esimesed „autonoomsed“ virtuaalreaalsuse prillid – st need, mis toimivad arvutiga ĂĽhendamata – ettevõttelt.

Oculus Go

See kasutab sama platvormi nagu Samsung Gear VR ja on sellega turule jõudnud üle 1000 rakenduse; Selle LCD-ekraani eraldusvõime on 2560 × 1440 pikslit ja viga on varustatud Snapdragon 821 protsessoriga.

Oculus Go on nĂĽĂĽd saadaval mĂĽĂĽgiks 200 dollarit (32GB versiooni jaoks) või 250 dollarit (64 GB jaoks) – mõlemad on interaktsiooniks varustatud juhtmeta suunapuldiga. Kas pole tore?


Facebooki rakenduse ikoon


Instagrami rakenduse ikoon


Messengeri rakenduse ikoon


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

läbi TechCrunch: 1, 2; 9 kuni 5 Mac