Facebook vabastab ülemaailmselt funktsiooni, mis näitab ettevõtteid, kus on teie lähedal tasuta WiFi-võrgud

Facebook vabastab ülemaailmselt funktsiooni, mis näitab ettevõtteid, kus on teie lähedal tasuta WiFi-võrgud

On okei, et Brasiilias on mobiilse Interneti-frantsiisi hind viimasel ajal rahuldavalt langenud, kuid igal juhul ja eriti pärast operaatori poliitilist otsust blokeerida kasutaja juurdepääs täielikult, kui nad jõuavad lepingujärgse limiidini, pole meist keegi andke sellest õudushetkest lahti: olete teel, kui teil on telefon käes, lahendate Interneti kaudu mõned väga olulised küsimused, kui saabub kartlik SMS, mis ütleb, et teie pakk on lõpuks selleni jõudnud.

Sellega on teil mitu võimalust selle julma ja võitmatu maailmaga silmitsi seista. Üks neist istus ja nuttis; alternatiivina saate operaatori kiirele SMS-le vastata, taotledes lisapaketti, mis kindlasti kahjustab teie silmi. Kolmas võimalus on muidugi mööda tänavaid ringi liikuda, otsides mõnda püha kohta, kus pakutakse osi, mida nimetatakse tasuta WiFi-ks.

Kui teie kolmas lähenemisviis hõlmab probleemi lahendamist, ei saa mõned võimalused teid edaspidi aidata: o Facebook. Hiiglane Mark Zuckerberg teatas, et nad laiendavad ressursse kogu maailmas, et leida tasuta WiFi-võrke, mis on vabastatud mitmes piirkonnas, sealhulgas teatavates Brasiilia linnades, esialgses testimisfaasis.

Funktsionaalsuse, mis on iOS-i ja (nüüd) Androidi sotsiaalsete võrgustike rakendustes, leiate rakenduste menüüst (kolme horisontaalse ribaga ikoon). Kui puudutate nuppu „Leia WiFi-võrk”, kuvatakse kaardil kasutaja asukoht ja lähim punkt, mis pakub tasuta võrku, lisateavet, näiteks lahtiolekuajad ja asutuse tüüp. Funktsiooni toimimiseks peavad kasutajad andma Facebooki rakendusele võimaluse alati juurde pääseda selle asukohale.

Kui teil on asukoht, kus pakutakse tasuta WiFi-ühendust ja soovite lisada oma ettevõtte ressursikaardile, peaksite selle valiku kontrollima Facebooki lehe redigeerimise väljal. Ressursiga liitumiseks pole vaja midagi maksta.

nagu Paul McCartney ütles rohkem kui kolmkümmend aastat tagasi: Enam pole Lonely Nights. Nüüd vastab Zuck: Enam pole ööd lahti.


Facebooki rakenduse ikoon

läbi TechCrunchi