Portugallased jälgivad kaubamärke sotsiaalsetes võrgustikes

Facebook valmistub registreerumiseks mais

Facebooki eest vastutavad isikud koostavad järgmiseks maiks kauaoodatud sotsiaalvõrgustike nimekirja, pärast ettevõtte aktsiatega järelturul kauplemise lõpetamist, mis on tavapärane protseduur enne ettevõtte börsiletulekut.

Selle teabe töötas välja The Wall Street Journal, viidates “lähedastele allikatele”, mis kaitseb siiski, et kuupäev sõltub väga reguleerijatest ja mitte täpselt Facebooki tahtest.

Ajalehe teatel peab sotsiaalvõrgustik endiselt väärtpaberite ja börsikomisjoniga algse avaliku pakkumise üle läbirääkimisi ning eeldatavasti esitab see oma esialgsetes registreerimisdokumentides muid muudatusi.

Esialgse avaliku pakkumise formaalsused, mida peetakse USA Interneti-ettevõtte jaoks suurimaks, alustasid ettevalmistusi veebruaris.

Toona avaldatud andmete kohaselt võib Facebook börsile minnes teenida 5–10 miljardit dollarit, viies ettevõtte väärtuse 75–100 miljardi dollarini, ehkki mõned inimesed prognoosisid hinnanguks 200 miljardit dollarit. lühikese aja jooksul.

Tuleb märkida, et Mark Zuckerbergi loodud sotsiaalse võrgustiku kasum oli 2011. aastal miljard dollarit ja 3,71 miljardit dollarit. Praegu on sellel teenusel üle 845 miljoni kasutaja kogu maailmas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé