Facebooki eelisfunktsioon läheduses oleva tasuta WiFi leidmiseks

Paljud rakendused näitavad lähimaid WiFi-võrke ja ka Facebook on selle funktsionaalsuse saanud. Seda funktsiooni testitakse alates eelmisest aastast, kuid see on kõigile sotsiaalvõrgustike kasutajatele välja antud alles nüüd. Siit saate teada, kuidas neid kasutada.

Facebooki funktsiooni „Wi-Fi leidmine” eesmärk on lihtne: asetada levialade kaart võrgu kasutajatele käeulatusse. Alates eelmisest aastast saavad mitmed ettevõtted, kellel on lehed sotsiaalvõrgustikes, registreerida saidil tasuta WiFi olemasolu või isegi hindamissüsteemi kaudu. Seetõttu on selles ressursis pakutavad võrgud paroolivabad.

Selle funktsiooni kasutamiseks avage lihtsalt Facebooki rakendus ja minge vahekaardile „Veel“, seejärel klõpsake valikut „Leia WiFi-võrk“. Oma praegust asukohta saate leviala vaatamiseks kaardi või saadaolevate ettevõtete loendi kaudu vaadata. Androidi ja iOS-i kasutajad saavad seda funktsiooni kasutada, kuid selle väljaande ajal ei saa ma seda kasutada Big G sĂĽsteemides, ainult Apple’is.

On võimalik, et see funktsioon pole teie Facebooki rakenduses saadaval, kuid ettevõtte sõnul jõuab selle funktsionaalsus kuu lõpuni kõigile. “Leidsime, et see tööriist on kasulik mitte ainult reisivatele inimestele, vaid ka piirkondades, kus mobiilse andmeside infrastruktuur on napp,” ĂĽtles Facebook oma ametliku ajaveebi postituses.

Ilmselt peate WiFi otsimise funktsiooni väljaselgitamiseks kasutama sotsiaalseid võrgustikke, kuid kui te ei ole Facebooki kasutaja, võite kasutada rakendust, mis on spetsialiseerunud tasuta leviala jagamisele, näiteks seda, mida jagasime artiklis „Seitse viisi tasuta WiFi kasutamiseks kõikjal, kus viibite. olemine “.

Mida arvate Facebooki uutest funktsioonidest? Kas kasutate juba midagi uut?