Facebooki tutvumine: kümme näpunäidet Facebook Tinderi kasutamiseks

Facebook Dating on Facebooki tutvumisrakendus, mis on saadaval sotsiaalvõrgustikus endas. Rakenduses „matši” võitmise võimaluste suurendamiseks on võimalik järgida mõnda olulist näpunäidet, näiteks hea foto valimine, mobiilsete asukohtade aktiveerimine ja taotlejate lugude kontrollimine. Siin on kümme näpunäidet selle tööriista kasutamiseks, loobumata kohtumisel kohtumisel turvalisusest.

LOE: Tinderi muudatused ja erifunktsioonide käivitamine Brasiilias; Tofu

Facebooki tutvumine on saadaval iOS-i (iPhone ja iPad) ja Androidi jaoks. Nn “Facebook Tinderit” saavad sotsiaalvõrgustiku rakendused otse kasutada, ilma et kasutaja peaks telefoni lisarakendusi alla laadima. Tasub mainida, et Dating ei jaga suhtlusplatvormi tegevusi ja värskendusi Facebooki voos.

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Looge Tutvumisleht jaoks profiil

Facebooki tutvumisprofiili loomiseks peate alla laadima Facebooki rakenduse uusima versiooni. Suhte rakenduse ikooni leidmiseks, mis on tähistatud südame sümboliga, avage külgmenüü. Sealt peab kasutaja täiendama profiili fotode ja omadustega. Võimalik on lisada sellist teavet nagu pikkus, religioon, haridustase ja öelda partnerile, mida soovite leida.

See rakendus soovitab oma maitsete jagamiseks ja oma profiili huvitavamaks muutmiseks vastata mõnele isiklikule küsimusele, näiteks „Minu lemmik aeg on…” või „Minu idee ideaalsest päevast on…”. Oluline on meeles pidada, et see tööriist pole töölauaversioonis, seega on Tutvumisleht saadaval ainult mobiilseadmes.

Ăśks neljast Facebooki tööriistast võimaldab teil leida inimesi koosolekuteks ja suheteks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Facebooki tööriistad võimaldavad teil leida inimesi koosolekuteks ja suheteks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

2. Kapriis profiilifotol

Tutvumisleht näitab, et kasutate oma Facebooki profiiliga sama fotot, kuid saate oma telefoni pildigaleriist või suhtlusvõrgustike albumist valida mõne muu pildi. Profiilifoto on esimene huvilistele kättesaadav pilt, mistõttu on oluline see hoolikalt valida. Facebook lubab teil oma profiilile lisada veel 11 fotot. Üks soovitus on, et kasutajad kasutaksid atraktiivsete ja eelistatavalt hiljutiste fotode lisamiseks kogu olemasolevat ruumi.

3. Ole huvitavate sõnumitega loov

Kui kellelegi meeldib teie profiil, on teil võimalus vastus saata ja vestlust alustada. PĂĽĂĽdke olla loov juba esimesest sõnumist alates, et teil oleks suurem tõenäosus sellel teemal edu saavutada. Kui vajate vestluse alustamiseks ideid, on alternatiiviks kasutada rakendust, mis pakub fraase, teemasid ja isegi nalja, et vestlust lõdvestada. Puxa subjekt – fraasid on tasuta näidisrakendus, mida saab kasutada inspiratsiooni saamiseks.

4. Kasutage funktsiooni Salajane hävitamine

Salajase purustamise funktsioon võimaldab kasutajatel lisada “varjatud loendi” kuni ĂĽheksale Facebooki sõbrale, kes neile silma jäävad. Kui huvi on vastastikune, teavitab rakendus sellest mõlemat inimest. Tutvumisleht on integreeritud Instagrami, et kaasata nimekirja ka jälgijad, suurendades tutvumisvõimalusi. Soovitud profiili lisamisel valige järgmises kuvatavas menĂĽĂĽs valik “Instagrami jälgijad”.

2 of 4 Secret Crush funktsioon võimaldab teil luua peidetud taotlejate loendi – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Funktsioon Secret Crush võimaldab teil luua peidetud taotlejate loendi – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

5. Vaadake Instagrami lugude purustamist

Vaadake Instagrami lugusid, mis võivad olla suurepärane võimalus purustuste kohta lisateabe saamiseks. Kuna avaldatud sisu püsib eetris vaid 24 tundi, kipuvad inimesed olema spontaansemad. See funktsioon võimaldab teil jälgida asjaomase inimese igapäevaelu ja saada teavet, mis ületab Tutvumislehele postitatud fotode ja fraaside piire.

6. Lisage ĂĽritused ja rĂĽhmad, kes osalevad

Saate kaasata rĂĽhmi, kus osalete, ja ĂĽritusi, kus osalete, et vaadata paare, kellel on kohtingu vastu ĂĽhine huvi. Kui see valik on lubatud, on andmed saadaval ainult kasutajatele, kes on selle funktsiooni valinud.

3 neljast Facebookist pakub oma platvormil erinevaid mĂĽĂĽgigruppe – Foto: Elson de Souza / TechTudo

Facebook pakub oma platvormil erinevaid mĂĽĂĽgigruppe – Foto: Elson de Souza / TechTudo

7. Olge oma isikuandmete jagamisel ettevaatlik

Oluline on märkida, et isiklikke andmeid ei tohiks jagada hiljuti kohatud suhtlusvõrgustikes. Kuigi sait on turvaline, tuleb pettuste vältimiseks Internetis hoida näiteks pangaandmeid, koduseid aadresse, dokumendinumbreid ja krediitkaardinumbreid.

8. Jagage oma kohtumispaika pere või sõpradega

Turvaeksperdid soovitavad, et suhtlusvõrgustike või rakenduste kaudu kavandatud koosolekud toimuksid alati avalikus kohas. Peale selle pakub see tööriist teie ohutuse tagamiseks ressursse ka kohtumiskohtade jagamiseks pere või sõpradega.

9. LĂĽlitage oma asukoht sisse

Üks peamisi kriteeriume Facebooki tutvumiseks profiili leidmiseks on asukoht. Seetõttu on oluline kontrollida, kas teave on õige, et see saaks teie lähedastega flirtida. Samuti on kasutajal võimalus isiklikus eelistuses konfigureerida taotleja vahemaa piirang, mis võib olla 5–400 km.

4/4-st Lubage seadme asukoht ja andke Facebooki load – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Lubage seadme asukoht ja andke Facebooki õigused – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Nii huvitav kui see loetelu on, on kõige olulisem punkt autentsus. Ärge pange oma isiklikule profiilile võltsitud teavet ja fotosid, mis ei kuulu teile. Võltsprofiile pole kogukonnas kunagi nähtud, nii et proovige olla aus, et suurendada tervisliku kohtumise tõenäosust.