Facebookil on häkkinud Twitteri konto

Facebookil on häkkinud Twitteri konto

Facebookil on häkkinud Twitteri konto

Häkkimismeeskond OurMine, mis eelmisel kuul kaaperdas 15 NFL-i jalgpallimeeskonna kontosid ja võttis varem üle Mark Zuckerbergi Pinteresti ja Twitteri kontod, näib olevat hetkeks @Facebook ja @Messenger üle võtnud. Twitter, mõlemaid kinnitatakse Facebookis nende enda kontodena.

Nagu NFL-i konto, näivad häkkerid – kelle meetod on suhteliselt keerukas -, et nad on võtnud kontrolli @Facebooki kaudu Khorose kaudu, mis on digitaalse turunduse ja suhtekorraldusettevõtete seas populaarne kolmanda osapoole sotsiaalmeediaplatvorm. (Facebooki sotsiaalmeedia juhid kasutavad kontode kontrollimiseks tavaliselt Twitteri veebirakendust.)

Tweet, mis teatas meieMine omandamisest, kadus mõne minutiga. Aga Gizmodo inimesed püüdsid säutsu, vaata.

Jäädvustus näitab sõnumeid häkkerite gruppidest, kes häkkerid Facebooki kontosid puperdasidJäädvustus näitab häkkerirühmade sõnumeid, mis häkkisid Facebooki kontosid Twitteris (allikas: gizmodo)

MeieMiin on suhteliselt asjakohane, peamiselt seetõttu, et varem häkkis ta mitme Silicon Valley tegevjuhi, sealhulgas Sundar Pichai, Google ja isegi Jack Dorsey, enda Twitteri kaudu mitmete uudisteorganisatsioonide, nagu CNN ja New York Times, kontosid.

Kahefaktorilise autentimise lubamine (Seaded> Konto> Turvalisus) ja juurdepääsu keelamine kolmanda osapoole rakendustele (Seaded> Konto> Rakendused ja seansid) Twitteris on ideaalne viis kaitsta oma kontot selle häkkerirühma eest pärast igat tüüpi pingutusi juurdepääsu kahefaktorilise autentimisega saate alati hoiatusest.

Soovitame lugeda: