Facebookil on uus “kvaliteetsete uudistega” infosisu

Facebook on otsustanud lõpetada võltsuudiste levitamise platvormi olemise.

Mark Zuckerbergi sõnul peab sotsiaalvõrgustikel olema uus teave, mis peab sisaldama “kvaliteetseid uudiseid”.

Tegevjuht lisas, et see saidi ala on kõigile kasutajatele tasuta, kuid ettevõtted peavad maksma väljaannete eest, kes otsustavad seal oma tööd reklaamida.

“Minu jaoks on oluline, et Facebook aitaks inimestel saada usaldusväärseid uudiseid ja leida lahendusi, mis aitavad ajakirjanikel ĂĽle kogu maailma olulist tööd teha,” kirjutas Zuckerberg oma profiili hiljutises postituses, milles avaldas ka vestluse tegevjuhiga. alates Axel Springer, Mathias Döpfner.

Selle reklaami ajastamine on oluline tõlkimiseks.

Kaubanduslikult võib Facebook, mis on ĂĽks platvorme, kus paljud kasutajad teavet tarbivad, Apple’i tugeva konkurentsi ees, mis hiljuti käivitas ajakirjade ja ajalehtedega liitumisteenuse.

Zuckerberg tunnistab, et ta ei tea, kas praegusel hetkel on parim võimalus panustada toimetusele, et ta pakutaks välja pakutavaid uudiseid, või peaks ta jätma selle vastutuse kasutajate enda õlule.

Ettevõte on esimest strateegiat varem kasutanud, kuid teda on süüdistatud toimetuse kallutatuses.

Pange tähele, et Facebook on teinud kihlveo ajakirjandust toetava programmi suhtes.

Ettevõte teatas hiljuti, et kavatseb investeerida 300 miljonit USA dollarit algatusse, mille eesmärk on rahastada kohalikke väljaandeid ja sõltumatuid projekte selle sektori lahendustega.