Facebook jõuab miljardi kasutajani

Facebookis on uus ajaskaala

Facebook katsetab piiratud kasutajate rĂĽhmas ajakohastatud kujunduse ajaskaalat. Kaanefoto alla ilmub navigeerimisriba ja kasutajanimi kuvatakse suuremal fotol, nagu ka Twitteris.

Facebooki “saladus” avastati, kui ABC Newsi produtsent märkas, et tema isiklik leht on teistsugune. Meedia sai hiljem ettevõtte pressiesindajalt Mark Zuckerbergilt kinnituse, et uut disaini tegelikult katsetatakse.

Muudatuste eesmärk on muuta ajaskaala kaudu navigeerimine lihtsamaks. Lõpptulemus võib välja näha järgmine pilt:

Uus Facebooki ajaskaala
Uus Facebooki ajaskaala
Uus Facebooki ajaskaala

Ăśldiselt on profiil lihtsam ja puhtam. Navigeerimisriba sisaldab põhilisi ĂĽksusi – nagu sõbrad, fotod, kontaktandmed – ning erinevate menĂĽĂĽde vahel navigeerimine toimub alati samal lehel ja see ei nõua uute linkide suunamist, nagu seekord.

Navigeerimisriba toimib otseteena, kuid kui kasutaja seda soovib, saab ta profiili kĂĽlastades leida iga jaotise põhisisu kontaktlehelt alla hĂĽpates. Kuvatud “tellijate” arv on täpne ja ĂĽmardamata ning termin ise asendatakse sõnaga “jälgijad”.

Kui joonis viitab testversioonile, võib lõpliku kujunduse saamiseni olla muudatusi ja muudatusi. Uuendatud ajaskaala saabumiskuupäeva kohta pole teavet.

“Ajaskaala” võeti kasutusele 2011. aastal, see ei saa kõigi kasutajate heakskiitu ja heakskiitu, kuid isegi mõne soovi vastu kehtib see kõigil profiilidel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi