Facetune'i ja Enlighti loojad käivitavad fotorakendused automaatse kohandamise, paljude fototöötluste ja muu abil!

Facetune'i ja Enlighti loojad käivitavad fotorakendused automaatse kohandamise, paljude fototöötluste ja muu abil!

Pärast kahe väga populaarse rakenduse, ettevõtte Facetune ja Enlight värskendamist Lightricks nüüd lansseerib uue võimaluse fotode tegemiseks ja nende redigeerimiseks Enlight Quickshot.

Viimasel ajal on ta panustanud mitmele rakendusele, et käsitleda fotograafiat erinevates etappides. Kui eelmine väljaanne keskendus redigeerimisele, on selle peamine ülesanne pildistada väga ebaharilikul viisil, kuid sellel on ka mitmeid redigeerimisvalikuid.


Helendage rakenduseikooni Quickshot

Rakenduse käivitamisel saate fotode tegemiseks valida neli režiimi: "HDR", "Quickshot", "Foto" ja "Strobe".

Suvand "HDR" võimaldab teil puudutada ekraani ja kalibreerida heleduse, et saada paremaid pilte tumedamas keskkonnas. Quickshot on tõesti väga huvitav funktsioon, mis kasutab tehisintellekti, et teie fotosid automaatselt nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt joondada. See lõikab servi, suurendab heledust ja näete täpselt, kuidas tulemused fotode tegemisel välja näevad. Nagu nimigi ütleb, teeb "Fotod" tavalised fotod ilma mingisuguse automaatse muutmiseta. Valik "Strobe" läheb teisele pulgale, teeb mitu pilti mõni sekund teise järel, et luua väga lahe järjepidevusefekt. Pärast foto tegemist saate hämmastava pildi tegemiseks mõned osad isegi kustutada.

Lisaks saate redigeerida ka oma raamatukogus olevaid fotosid ja kasutada kärpimist, joondamist, heledust, valgustust, pöörlemist ja erinevaid filtrifunktsioone. Pro-versiooniga saate muudatusi rakendada kuni kolmele fotole korraga või enamale.

Pärast teisi rakendusmudeleid on Quickshot saadaval App Store'is tasuta allalaadimiseks, kuid seal on võimalus tellida "Pro" versioon (2 USD kuus; 10 USD aastas); või kui soovite, võite teha ühekordse ostu 20 dollariga.

läbi 9to5Mac