Facetune’ist kaugemale jõudmine: vaadake meie näpunäiteid rakenduste kaunistamiseks

Ilurakendused on oluline osa suuremast vestlusest sotsiaalsete võrgustike rollist ja sellest, kuidas see välimuseaeg meid mõjutab. Kuivõrd peegeldavad meie virtuaalsed pildid seda, kes me oleme? Mida me tahame edastada Interneti avarale ja andestamatule maailmale? Mis on tõeline, mis on tõeline võlts?

Jah … tegelikult tahame mõnikord vistriku lihtsalt otsmiku keskelt eemaldada. Nii oleme kokku pannud mõned huvitavad valikud kaunistamiseks, näo reguleerimise rakendused või kuidas tunnete end neile helistades kõige mugavamalt. Vaatame?


Rakenduse Facetune ikoon

Rakendus, mis käivitab terve ilulaine ja muutub verbiks – olge ettevaatlik, et seda mitte ĂĽle doseerida, vastasel juhul ĂĽtlevad sõbrad, et olete liiga “facetunado / a”. Tõenäoliselt on see kallim kui enamik loendis olevaid rakendusi, kuid korvab selle lihtsa liidese ja paljude funktsioonidega, alates kõige elementaarsemast (naha puhastamine ja punasilmsuse korrigeerimine) kuni kõige arenenumate (tumedad ringid, silmade valgendamine) valgete juuste ja isegi meigini digitaalne).


Facetune2 rakenduse ikoon: Selfie Editor

Vaatamata nimele ei ole Facetune 2 algsele rakendusele võimsam järg – seda tõendab selle tasuta silt. Selle asemel on meil siin teine ​​ärimudel, kus paljud Facetune funktsioonid on tasuta saadaval ja ĂĽlejäänud saate osta rakendusesiseste ostude kaudu mĂĽĂĽdavate pakettide kaudu (Rakendusesisesed ostud). Nende tasuliste tööriistade hulgas on mõned, mida pole isegi tavalises rakenduses, näiteks valgustuse redigeerimise tehnikad ja reaalajas kohandamised (st on selfie ja saate pildistamise ajal parameetrid seada otse).


AirBrush - fotoredaktori rakenduse ikoon

Erinevalt Facetune 2-st on ärimudel tellimus, mis avab kõik funktsioonid ja eemaldab rakendusest reklaamid. Hinnad algavad R $ 5,50 kuus, järkjärguliste allahindlustega, sõltuvalt perioodilisusest.


Manly - Muscles Body Editori rakenduse ikoon

See ĂĽks on pĂĽhendatud suurtele kuttidele – eriti suurtele kuttidele, kes soovivad oma õllekõhu peita ja asendada need kuue ettenähtud pakiga (loomulikult ei hakka me kohtuotsuste ĂĽle otsustama). Manly toob meeste kehasse ja nägudesse rea kohandusi, nagu lihaste kasv, siluetid või nahatooni korrigeerimine, habeme redigeerimine ja isegi tätoveeringute lisamine. Tasuta, sisemise tellimusega.


FaceAppi rakenduse ikoon - näo redigeerija tehisintellektiga

See kasutab tehisintellekti tehnikaid vigade parandamiseks ja näo korrigeerimiseks tõhusamaks – või võimaldab isegi drastilisi muutusi, näiteks puudutusega oma vanuse või soo muutmist. See on tasuta, koos kõigi funktsioonide avamiseks tellimusega.


Avatan - sotsiaalse fototöötluse rakenduse ikoon

Peamine erinevus on koostoime kiht – siin on meil sisseehitatud „mini sotsiaalne võrgustik“, kus saate oma loomingut jagada, teiste kasutajate loomingut vaadata ja ĂĽhe puudutusega nende fotode seadeid importida. See on tasuta, koos kõigi funktsioonide avamiseks tellimusega.


Fotoga rakenduse ikoon - puudutage keha nägu

Sellel on puhas liides ja mitu funktsiooni näo ja keha kohandamiseks koos tööriistadega lihaste, habeme, naeratuse ja muu jaoks. See on tasuta ja sellel on igakuine tellimus kõigi ressursside avamiseks, välja arvatud Rakendusesisesed ostud R $ 230 (jah) püsiva avamise eest.


Retušeerige mind: fotoredaktori rakenduse ikoon

Selle peamine eristamine on professionaalsete disainerite meeskond, mis ulatub inimestest, kes abistavad kasutajaid piltide redigeerimisel ja pakuvad isegi mõnda spetsiaalsemat teenust. Töötab krediidisüsteemiga, mis on rakendusest ostetud Rakendusesisesed ostud.


Selfie Editori rakenduse ikoon: näofiltrid

Spetsiaalselt loodud nartsissistlik (nagu nimigi ütleb), toob näole erilisi kohandusi (näiteks naha tooni muutmine, valgustus, naeratamine, plekkide ja puuduste parandamine). See on tasuta, sellel on tellimissüsteem ja see avab ka teatud funktsioonid.


Rakenduse Adobe Photoshop Repair ikoon

Viimane Adobe valik pole sellepärast, et see oleks halb (pigem vastupidi), vaid seetõttu, et see ĂĽletab teisi siin loetletud rakendusi – see tähendab, et sõltuvalt ĂĽlesandest, mida soovite täita, võib raske Photoshop Fixi avamine olla ĂĽleliigne. See tähendab, et sellel rakendusel on täiustatud funktsioonid mitte ainult näo ja keha kohandamiseks, vaid ka fotode jaoks ĂĽldiselt – ja see on täiesti tasuta, lihtsalt logides sisse oma Adobe kontoga.

· • ·

Kas selles valdkonnas on veel näpunäiteid? Jätke oma kaastöö allpool ja suurepärane foto. ?