contador gratis Saltar al contenido

Fallen Order, lihtne, kuid lõbus galaktikatuur

Fallen Order, lihtne, kuid lõbus galaktikatuur

Tähesõdade Jedi: Langenud ordu suutis meile anda midagi sellist, mida meil pole mõnda aega frantsiisil olnud: lihtne, kuid lõbus mäng; loe arvustust

Paljud fännid Tähtede sõda kirtsutasid oma nina, kui kätte sattus õigus frantsiisimisel põhinevaid mänge arendada ja avaldada EA. Kommertsnäitajad ja kriitika Tähesõjad: lahinguväli ja järg näitab meile, et ettevõtted ei näi teadvat, kuidas sarja sisu hallata, klikkides ja monetiseerimissüsteemides takerdumata.

Õnneks uus pealkiri Jedi: Langenud ordu tundub olevat lunastus EA ja näita, et kui see on nii Tähtede sõda mängumaailma jaoks, pole Dark Side of the Forceil fännide südames aega.

Oma seikluse üleelamiseks peate oma Jedi Langenud Ordu arukalt jõudu kasutamaOma seikluse üleelamiseks peate oma Jedi Langenud Ordu arukalt jõudu kasutama

Tundke jõudu!

Esimene silmatorkav joon Jedi: Langenud ordu kuidas mäng omadusi mõistab ja austab Tähtede sõda. Igas mängustseenis on keerukad materjalide detailid ja kinemaatiline raamimine. Seintest voolavast vihmast kuni eredate katuste all olevate basseinideni, samal ajal kui fantastiline orkester alustab laulu Kõik näeb filmiga väga kooskõlas ja hindab targalt algmaterjali.

Mängus uurite erinevaid planeete, millel on erinevad maastikud ja takistusedMängus uurite erinevaid planeete, millel on erinevad maastikud ja takistused

Mängu avajärjestus paistab silma selle poolest, kuidas see tutvustab katkematult Cali peategelase jõudu, kuid varsti pärast seda Jedi: Langenud ordu see muudab vaatenurka ja viib mängijad Metroidvania stiilis keskkonda, mis nõuab hoolikamat uurimist. Selle mängu peamine tugevus seisneb peaaegu täiuslikus tasakaalus üksinduse uurimise ja keerukate vaenlastega võitlemise vahel seiklustes, mis ulatub tormijooksjate armeest fantastiliste välismaalasteni.

See mõnevõrra katkenud jutustamisstiil ei too mängule palju kasu, kuid vähemalt suudab see tõsta esile mängu Metroidvania elemente, mis paneb teid naasta igale planeedile uue jõuga.

Seikluse algusest on teil juurdepääs erinevatele relvajõududele, et võidelda oma vaenlastegaSeikluse algusest on teil juurdepääs erinevatele relvajõududele, et võidelda oma vaenlastega

Mängu kujundus valib strateegia pluss vähem koos kauni minimalistliku HUD-i ja lihtsustatud menüüga. Võib-olla on varustussüsteem ära jäetud või peetud liiga ambitsioonikaks, kuid mängijate neid ära kasutama ärgitamise eesmärk on anda neile kingitus koos millegagi ja kui te ei leia asju, mis teid aidata võivad või traditsiooni kajastada, siis lolli mäng.

Cal ja tema robot, ehkki lihtsad, on tegelased, kellel õnnestub lihtsat lugu edasi viiaCal ja tema robot, ehkki lihtsad, on tegelased, kellel õnnestub lihtsat lugu edasi viia

Kahjuks on mängu lugu üsna etteaimatav ja Cal Kestis on väga igav peategelane. Pole paha, kui mõni laiem süžee võib teid haarata, kuid varsti langeb narratiiv seiklusmängu klišeedesse, saates teid teekonnale iidsete Jedi saladuste avastamiseks.

Pettumust valmistab siin see, et koos maailma ühe teadmiserikkaima intellektuaalomandiga Jedi: Langenud ordu ära anna midagi keerulisemat ja ambitsioonikamat. Mängu lugu taandub mõne huvitava pöördega kangelase teekonnale. Tegelaste kaasamine laiemast loost kui Tähtede sõda ja jõupingutused mõne taustapildi kaevandamiseks hämmastavatest asukohtadest, kuid puuduvad emotsionaalsest tugevusest, mida võime oodata.

Ole valmis oma teekonnal silmitsi seisma kohutavate olenditegaOle valmis oma teekonnal silmitsi seisma kohutavate olenditega

Ennekõike Jedi

Jedi: Langenud ordu oma mängulusti, mis on mängusarjadest väga inspireeritud Pole veel kaardistatud, uurimise osas ja Tumedad hingedkui tegemist on lahinguga. Nende kahe stiili ühendamine loob lõppkokkuvõttes kasutajatele aga väga kontrastse kogemuse. Sisuliselt peab see žanr olema lahutamatult seotud, kui mäng soovib enamat kui mõjuvõimu. See tähendab, et stiil üksi töötab väga hästi. Koos, mitte liiga palju.

Imprio inkvisiitor on suurim oht, millega mängu puututeImprio inkvisiitor on suurim oht, millega mängu puutute

Ronimisanimatsioon ja takistuste kasutamine vaenlaste mahavõtmiseks on väga hea ja ehkki see ei pruugi olla halb asi, võivad mängijad oodata aega, mil Jedi: Langenud ordu kasutab lähtematerjali ja pääseb pisut mängust praegusest narratiivist. See mäng on muidugi väga lõbus, kuid see jääb tavapäraseks – isegi kui me räägime millestki, mida meedias kasutatakse Tähtede sõda – ikkagi väike pettumus.

Mõistatuste osas pakub mäng huvitavaid ruume, kuid näib, et mängus on viitade probleem. Võite hõlpsalt eksida või ummikusse takerduda, tundes end mõnda aega pettununa, isegi oma võluva robotroboti BD-1 lõppedes. Juhusliku lahenduse või järgmise piirkonna leidmise abil on palju takistusi.

Igal uurijal on oma rünnakumudel, seega olge oma liikumisest lahingu ajal teadlikIgal uurijal on oma rünnakumudel, seega olge oma liikumisest lahingu ajal teadlik

Kuigi võitlusmehhanism on sellest sarjast väga inspireeritud Tumedad hinged, meenutab frentico võitlus pigem stiili Vere kaudu edastatud, koos üllatava hulga mängu ja Cal ning tema vaenlase reageeringutega, mis saadeti kasutajale PS4 või Xbox One juhtelemendi vibratsiooni kaudu (isegi kui see on PC-versioon, tehakse analüüs Steamiga ühendatud PS4 juhtelemendi abil).

Kui tunnete üle olendeid ja sõdureid, võite tunda Cali valguskaalu raskust. See, kuidas ta lahingute ajal vaenlastest ümber hüppab, on sama vedel, kui näha Sekiro.

See on hõlpsalt üks paremaid Jedi: Langenud ordu See on fantastiline üllatus. Siit saate teada, kuidas oma valgustkaabliga vaenlase rünnakumustreid paljastada ja väliseid oskusi kombineerida, et palju lõbusat kahju teha. Samuti pole kunagi varem olnud nii rahule jäävate löökide kajastamine, kuigi kahju osas mäng ei liialda ja paneb teid võitlema korraga ainult väikeste gruppidega.

Igal lahingul on oma omadused, nii et võite oma vaenlase lüüasaamiseks kasutada mis tahes strateegiatIgal lahingul on oma omadused, nii et võite oma vaenlase lüüasaamiseks kasutada mis tahes strateegiat

Nelja raskusastmega on see mäng kindlasti kättesaadavam kui Sekiro või muud sarnased mängud From Softwareilt. Standardraskuste korral on see mäng pakkunud suurt väljakutset nii algajatele kui ka kogenumatele mängijatele. Õnneks, kui võrrelda seeriamängudega Tumedad hinged vms, Jedi: Langenud ordu mitte nii karistada mängija arendamise ja mängija käitumisega kontrollpunkt kogu reisi vältel ei põhjusta see nii palju pettumust, kui surete vaenlaste eest.

Jõudluse osas nõuab mäng masinalt palju (olgu see siis konsooli või personaalarvuti). Stabiilsema kogemuse saamiseks on soovitatav kasutada jõudlusrežiimi – suvandit, mis vähendab mängu 1080 pp-ni ja suurendab kaadrisagedust, mis on mängudest, mis kasutavad palju ajast sõltuvat mehaanikat, oluline omadus. Võrdlus näitab aga, et mäng pakub oma maksimaalses konfiguratsioonis suurepäraseid kogemusi võimsama seadme, näiteks PC Gamers, Xbox One X või PS4 Pro puhul.

Jedi langenud tellimuse mängimine keskmise jõudlusega takistab mängija kogemustJedi langenud tellimuse mängimine keskmise jõudlusega takistab mängija kogemust

Jedi: Fallen Order annab uusi lootusi Tähesõdadele

Kõigist puudustest hoolimata jätkame arengut ja tunneme väljakutseid, samal ajal kui Cada Cada suurendab raskusi ja saadab meid planeetidevahelistesse seiklustesse. Kui teile meeldivad sellised mängud nagu hing või seikluspealkirjad, siis see meeldib Pole veel kaardistatud, Tellimus langeb see tundub mugavustoiduna, eriti kui ignoreerida õlgi ja keskenduda erakordsete lahingute täiustamisele. Liiga halb, kuna see on tohutut potentsiaali arvestades väga turvaline.

See ei pruugi olla väga hea algus, kuid Star Warsi frantsiis näib olevat EAga heades kätesSee ei pruugi olla väga hea algus, kuid Star Warsi frantsiis näib olevat EAga heades kätes

Jedi: Langenud ordu lojaalne frantsiisimäng Tähtede sõda, millel on põhiline, kuid turvaline ajalugu ja mõned huvitavad kujundusvõimalused, koos keskse kogemusega, mis keerleb jõu tugevuse mõistatuste ja hingega sarnaste lahingute ümber, mis sobivad ideaalselt sellesse universumisse.

Terase seikluse lõi Respawn täites lapsepõlve unistusi, kasvavad paljud fännid, kes kasvavad üles ja tahavad kasutada tulesära, seega kuigi paljud mängu elemendid ei vasta endiselt kinematograafilise universumi seatud standarditele, on see seiklus, millest sarja fännid mööda ei saa.

Isegi jõudlusprobleemide ja madalate lugude korral on mäng ikkagi lõbus ja põnevIsegi jõudlusprobleemide ja madalate lugude korral on mäng ikkagi lõbus ja põnev

Prs

  • Parim lahesüsteem Tähesõdade mängude jaoks;
  • Tasakaalustatud segu pimedatest ja kaardistamata hingedest;
  • Kooskõlas kinematograafia päritoluga.

Miinused

  • Lihtne lugu ja pealiskaudne peategelane;
  • Halva jõudluse ja signaalimisega seotud probleemid.

Hinne: 8