Fänn lõi Super Mario 64 versiooni Super Mario Maker

Looge oma Super Mario 64 tase Nintendo fännide Super Super 64 Makeri abil

Pärast geniaalset ideed teha versioon Super Mario tegija Klassikaline Mega Man, uudsus on nüüd Nintendo selle loomingulise edu versioon, mis on uskumatu Super Mario 64. Kui mäng ise oli sensatsiooniline, kujutage ette, millal mängijad saaksid luua oma taseme ja mängida oma südamega kõigi universumi elementidega torustikust, millel on kolm N-d suurt mõõtu vuntsid?

See fantastiline looming on modderite töö Kaze Emanuar. Ta töötas koos Super Mario Makeriga välja töötatud ideedega ja kohandas neid selle versiooni tegemiseks Nintendo 64 klassika saab alla laadida ja mängida emulaatori kaudu arvutis, näiteks Projekt 64. Lihtsalt laadige alla muudetud mäng, käivitage emulaator ja alustage oma tasemete loomist.

Mehaanika on sama lihtne ja mitmekesine nagu Super Mario Makeris. Selles versioonis Super Mario 64 Mängija saab positsioneerida maailmas esemeid, kasutades sama kaameranurka, mida kasutatakse mängu mängimiseks. ja panna lavale kõike, alates vaenlastest kuni kontrollpunktideni ning igasuguse maastiku ja taustaga. Samuti on võimalik reguleerida mis tahes objekti suurust ja proportsiooni.

Loomulikult pole mäng sellepärast nii hea ega sama kiire kui Super Mario Maker on väga andekas fännilooming ja pühendunud, mitte Nintendo valmistatud professionaalne toode. Muide, see võib olla põhjus, miks mängijad ja uudishimulikud inimesed, kes selle versiooni vastu huvi tunnevad, peaksid selle võimalikult kiiresti alla laadima, sest Nintendo on pika ajalooga jälginud kõiki muudetud litsentsitud mänge.