FarmVille 2 on varustatud 3D-graafikaga

Zynga kuulutab välja FarmVille 2, mis on maailma kõige edukama sotsiaalse mängu teine ​​põlvkond. Küpsus toob pealkirja juurde olulisi uudiseid, mille hulgas paistab silma asjaolu, et see on ettevõtte esimene 3D-vormingus täielikult välja töötatud mäng.

See uus versioon kasutab Flash 11 ja Stage 3D tehnoloogiat, et pakkuda “uut elu talus hämmastava graafika, võimsate animatsioonide ja uute viisidega sõpradega suhtlemiseks”. See lubab anda kasutajatele võimaluse luua suurema realismiga talusid, kus kõik tootja sõnul “reageerib igale puudutusele”.

Mängule on nüüd juurdepääs veebis, selle populaarseks teinud platvormi Facebooki kaudu. Pidage meeles, et sotsiaalsed tegurid on mängukogemuse määrav osa, kus edukas olemine hõlmab ka toodete ja soodustuste vahetamist ning sõprade vahel ja kontaktide loendis olevate inimeste veenmist mängija võrguga liitumiseks.

See on saadaval 16 keeles, sealhulgas portugali keeles ja selle kasutamine, nagu seda tüüpi lahendustes tavaliselt, on tasuta. Pealkirja teine ​​versioon lubab suuremat sotsiaalset suhtlust, uusi funktsioone ja tegelasi.

Farm Helperi uus sotsiaalne funktsioon võimaldab mängijatel kutsuda oma sõbrad farmi ja kontrollida, kus ja kuidas nad mängus aitavad. Iga abistaja tegevus kiirendas talus edasiminekut. Mängijad saavad külastada ka oma sõpru, et koristada saaki, toita loomi ja koguda oma talude jaoks vajalikke vahendeid, selgitab Zynga.

krediit: Zynga

Uuenduste hulgas on „maakaunistaja“ – uus sĂĽsteem, kus kasutaja kasutab hiirt seemnete istutamiseks, saakide kastmiseks ja esemete liigutamiseks harjana, kusjuures mängija saab esimest korda kasutada hiirt Zynga mängus – ja võimalus loomi jälgida kasvatada ja kasutada nende toodetud ressursse (näiteks piima ja mune).

krediit: Zynga

Vaatamata teise versiooni turule toomisele on ettevõte selgitanud, et ei loobu esimese väljaande toest, lubades uusi laiendusi ja täiustusi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes