Farmville’i mängud on lõpuks jõudnud iPhone’i ja iPod touchi

Kuulutatud välja selle kuu alguses populaarses mängus WWDC Farmville (teada neile, kellel on Facebooki konto) on just jõudnud App Store’i, mis võimaldab teil oma talu hallata otse oma iPhone’is või iPod touchis.

Veebiversioonis on mängud kõik sisseehitatud Flashis, mis takistab kasutajatel neile juurdepääsu pääsemist Apple’i vidinate kaudu. Zynga (ka Mafia Warsi tootja) ei soovinud turu populaarseimat nutitelefoni hĂĽljata, kohandades selle sisu sellele.

FarmVille on üks populaarseimaid internetimänge ja vastutab sel moel Brasiilias Facebooki populariseerimise eest. Selle mõõtmed olid nii suured, et Orkut, kartes meie riigis ruumi kaotada, käivitas nn klooni Head saaki, mis on ka suhteliselt edukas.

Mängu põhimõte on talu ülalpidamine, mitmesuguste toitude kasvatamine, näiteks mais, tomatid, kirsid ja arbuusid. Dekoratiivsete esemete ostmisega saate ka loomi kasvatada ja oma talu kaunistada. Seda kõike virtuaalse rahaga, mille teenite mängu edenedes. Samuti on olemas võimalused (ja see teeb Zyngast Interneti ühe arveldavaima ettevõtte), et protsessi edasi arendada ja krediiti päris raha eest osta.

Kuigi see on iPhone’i jaoks eraldiseisev rakendus, peab mängimiseks siiski olema Facebooki konto. See on vajalik samade talude ĂĽhendamiseks, kellega töötate iOS-is ja arvutis.

IPhone’i versiooni suur eelis on kahtlemata võimalus teatada, kui talu on koristamiseks valmis. Sellega saate oma mängu arengut edendada, olenemata teie asukohast, lisaks sellele, et see ei kahjusta teie kaotatud tööd (mõned köögiviljad saavad kahjustusi, kui te neid teatud aja jooksul ei korista).

Ainulaadne on see, et kuigi see ilmus pärast iOS 4, ei toeta see multitegumtöötlust (kõne vastuvõtmisel või nupu Kodu vajutamisel sulgub täielikult). Vastutasuks ühildub see vanema süsteemiga iOS 3.0.

Vaadake mängu kiiret videot:

SEE Farmville saab tasuta alla laadida välisriigi App Store’ist (link) ja ĂĽhildub iPhone’i ja iPod touchiga, iOS 3.0.