FCC toetab salapäraseid MacBook Pro mudeleid

Apple värskendab MacBooks Pro vähem kui kaks kuud tagasi, mis teoreetiliselt võib viidata sellele, et kanal veedab aega (vähemalt aasta) uudiseid saamata. Viimased kuulujutud viitavad aga sellele, et loost ei pruugi piisata: mõni päev tagasi rääkisime võimalusest, et Apple toob 2019. aastal turule ka spekuleeritud 16-tollise OLED-ekraaniga mudeli.

NĂĽĂĽd kiitis heaks USA föderaalne sidekomisjon (Föderaalne sidekomisjon, või FCC) annab veel ĂĽhe näite, et näeme MacBooki taru uudiseid aasta lõpuks – kuigi see pole tingimata seotud 16-tollise mudeliga, mis see peaks olema.

Reguleeriv asutus kiitis sel nädalal heaks uue MacBook Pro mudeli, kood A2159, turule toomise. See ei sobi ühegi praegu müügil oleva mootorimudeliga, kuid sobib ühele hiljuti Euraasia majanduskomisjonis registreeritud mudelile (Euraasia majanduskomisjonvõi EMÜ).

Lisateavet salapärase arvuti kohta on harva, mis võib viidata sellele, et tegelikult räägime kauaoodatud 16-tollisest mudelist. Ăśks detail osutab aga teisele poole: nagu tõendavad Redditi kasutajad, kannab eelseisva MacBook Pro põhjas olev kiri energiateavet „20,3V – 3A Max“, mis vastab 61W laadimisvõimsusele – sarnaselt 13-tollistele MacBookidele Pro.

See tähendab, et meil on siin tõenäoliselt tegemist uue 13-tollise erinevate spetsifikatsioonidega MacBook Pro-ga; kõige mõistlikum on panustada parandamisele ilma puuteribata (mis, nagu teada, eelmisest maikuu värskendusest välja jäeti). Kui muidugi pole Apple’il 16-tollist sĂĽlearvutit, millel on täiesti erinev aku ja laadimistehnoloogia (mida ei tundu olevat).

Kummaline on see, et MacBook Pro A2159-ga seotud dokumentatsioon kadus FCC kirjetest kohe pärast selle avaldamist. Tavaliselt väljastatakse agentuuri heakskiit samal päeval või päev enne toote turule toomist – see tähendab, et sealne töötaja vajutab nuppu ette või Apple’il on lähipäevade käivitamise ajakava. Me jääme!


13

MacBook Pro

aastal Apple

Sularaha hind: alates 10 529,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 974,92Käivitatud: 2019. aasta

Nupp - osta kohe

MacRumorsi kaudu