Fedora 31 on välja antud, laadige see kohe alla!

SEE Fedora 31 saabus ja nüüd saate alla laadida uusima versiooni. Tegelikult on Fedora kogukond seda väljaannet pidanud üheks parimaks.

Fedorat ei tunta levitamisena neile, kes on just Linuxisse tulnud (kuid see ei tähenda, et pole) ja ma ei ole see, kes seda ütleb, Fedora projektijuht ise Matthew Miller, ütles hiljutises intervjuus veebisaidile TechRepublic:

“Täpsemalt see [Fedora] suunatud tarkvaraarendajatele ja edasijõudnutele, kuid mõttega, et arendajad on ka inimesed. “.

Arendajatele keskendunud ning kogukonna ja hiiglasliku Red Hati partnerluse vaheline Fedora on iga väljaandega pakkunud funktsioone ja hüvesid. Julgeksin öelda, et kogenematu, kuid uudishimulik ja sihikindel kasutaja saab Fedora 31-d hõlpsasti kasutada. Tegelikult pole minu arvates süsteemi kasutamine keeruline, lõppude lõpuks on seal suurepärane Interneti-sisu ja dokumentatsioon. Kuid ma ei süvene küsimusse pikemalt, kas Fedorat soovitatakse algajatele või mitte. Jätan oma sõbra Jedi Fonseca, et murda ja anda suurem punkt, mis kinnitab seda küsimust või mitte. Ootan huviga teie seisukohti sellel teemal, kes teab, kui küsite kommentaarides, nüüd, kui ilmub versioon 31, postitab ta selle loo (tasub proovida ?️?️?️).

fedora-tööjaam-allalaaditav-punane müts-gnome-linux-rpm-flatpak

Selles uues Fedora väljaandes on tulemas palju uusi funktsioone, varem oleme mõningaid teemasid käsitlenud siin Diolinuksi ajaveebis. Nagu NVIDIA, PipeWire, Wayland, Xorg ja paljude teiste parim draiveritugi. Üksikasju saate vaadata sellest postitusest. Kuid uudised ei piirdunud sellega. Fedora 31 on täiustanud GNOME-i rakenduse Qt elemente, püsivara juurutamist, GNOME klassikalises režiimis lihvitud H.264 videotihendusformaadi täiustatud avatud lähtekoodiga versiooni koos GNOME Shelli viimaste optimeerimismeetmetega. Seda kõike saab kontrollida lisateavet selle postituse kaudu.

Vaadake kanali videoid Tuxi töötubaalates Renato (FastOS), kirjeldades üksikasjalikult nende uudiseid ja kogemusi Fedora 31 Workstationi versiooniga. Ma soovitan seda kanalit soojalt Fedora armastajatele või kõigile, kes soovivad süsteemi õppida ja sellega tutvuda.

Fedora 31-s hakkavad toimuma olulised muudatused, 32-bitise arhitektuuri hülgamine on üks neist, kuid saate täpselt aru, mis on selle otsuse tagajärjed. Soovitan lugeda neid kahte artiklit siin blogis, Selle kirjutas Diolinuksi ajaveebi asutajaja muu kui juba mainitud Jedi Fonseca.

Fedoral on Flatpaki projektiga lähedased suhted, kuid me teame, et see pole ainus tarkvarapakendamise lahendus turul. AppImage ja Snap loovad Linuxis praeguse tarkvara levitamise stsenaariumi. Ilmselgelt pean silmas uut vormingut. Juuli alguses võimalik otsus pistikprogrammi Snap desaktiveerimiseks Fedora 31-s, võta mõned üllatused. Varsti saime teada, et on võimalik, et see toetus säilib, nagu ma ülevaatamiseks osutasin pääsete juurde järgmisele lingile. Kahjuks näib, et pistikprogramm on keelatud, nii et Snaps-paketi kasutamiseks toimub see terminali kaudu või abiga Snap Store (lukustatud salvestamine samas vormingus).

Fedora on väga huvitav sĂĽsteem, eriti neile, kes soovivad kasutada või kogeda, kuidas “puhas” GNOME tegelikult töötab. Distro modifitseerib vaevu kesta, vaikimisi lisatakse ĂĽks või teine ​​laiendus, kuid miski ei muuda GNOME’i tööloogikat. Tasub mainida, et rakendus on vaikimisi pärit ka GNOME-i ökosĂĽsteemist, kuid võite oma installis võrgu installireĹľiimis kasutada alternatiive KDE, XFCE ja muude töölauakeskkondadega. Laadige alla Fedora 31 Workstation otse ametlikult saidilt. Muud sĂĽsteemi väljaanded leiate sellele lingile juurde pääseda.

Kas kasutate Fedorat või ei tea te süsteemi? Jäta oma arvamus kommentaaridesse, muide, kas olete Fedora 31-d juba testinud?

Ole osa meist Diolinux Plus foorum ja ära jäta ühtegi uudist.

Kuni järgmise postituseni ootan teid siin blogis Dioliinuks, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: Fedora.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.