RAÄŚUNALNIK

Fedora kavandab uut logo

Logo on mis tahes kaubamärgi üks tundlikumaid osi, see esindab projekti, teenuse või toote identiteeti, selle muutmine võib põhjustada uue versiooni leidmisel viite kaotamise, kuid aeg-ajalt on vaja logo taaselustada, et sammu pidada. uued disainistandardid ning muudavad selle sidusamaks ja valmis tänapäevaste rakenduste, näiteks rakenduste reaalsuseks.

Tänapäeva logod peavad olema kujundatud nii, et neid saaks kasutada mitmes erinevas stsenaariumis, alates suurusest kuni monokromaatilise taustaga rakendusteni, näiteks mustvalge.

Ilmselt ei vasta Fedora logo kõigile praegustele disaininõuetele, vähemalt nii arvas professionaalne disainer, Red Hat’i vanadisainer ja Fedora kogukonna liige MáirĂ­n Duffy ning Fedora logo praeguse versiooni visuaalsete vastuolude tõttu kuulus sinise mĂĽtsi distro, nimelt MáirĂ­n. kõrge tehnilise sisuga detail tema isiklikus ajaveebis, töötas ta välja uue sĂĽsteemi logo kandidaadid.

Ăśks uues kujunduses käsitletud põhipunktidest on panna Fedora logos olev “F” välja nägema peamiselt vähem nagu rakenduste ajastul Facebooki poolt populariseeritud “F” ja mis võib tekitada teatud segadust, eriti inimestele, kes ei tunne Fedora projekti. .

Teine oluline punkt on muuta logo äratuntavaks, nii et drastilised muudatused ei pruugi olla hea valik, kuid siiski peaks logo olema funktsionaalne, kui seda kasutatakse koos teiste värvidega ja muude värvidega, näiteks logo täiesti valge versiooniga. mustal taustal ja vastupidi, mis hõlbustab isegi lihtsate asjade, näiteks ametlike projektimaterjalide, näiteks t-särkide, flaierite ja üritustel kasutatavate asjade valmistamist.

Fedora logo
Eespool on mõned Máirín Duffy visandid

Disaineri kavatsus postiga on saak tagasiside kogukonnalt selle kohta, kumma variandi ta esitas, oleks mõttekam, näib ju, et vestlus on liikunud logo poole, mis näeb välja umbes selline:

Fedora uus logo
Duffy oma ajaveebis avaldatud pildid

Praeguse seisuga on uue Fedora logo lõplik versioon, hääli ei toimu, kandidaadid on alles katsefaasis ja tagasiside, Teil on isegi juurdepääs Máirini veebisait jätta ka oma kommentaarid peale mõne teise tema loodud kujunduse tutvumise.

Mida te ettepanekust arvate? Kas peate praegust Fedora logo muutma?

Räägi mulle oma arvamus kommentaarides, näeme hiljem!

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH