FIFA 19 aktsepteerib UEFA e-Meistrite liiga turniiri võitjale 100 000 dollariga

Garanteeritud auhinnafond 280 000 dollarit, millest 100 000 antakse suurvõitjatele. EMeistrite liiga turniir toimub PlayStation 4-l ja algab online-playoffiga järgmise aasta 2. ja 3. märtsil. 64 kvalifitseeritud mängijat osalevad üritusel 26. ja 27. aprillil.

Elite FIFA 19 piirdub e-Meistrite liiga suure finaali jaoks e-Meistrite liiga suurfinaaliga, mis toimub 31. mail Madridis, päev enne tõelist UEFA Meistrite liiga finaali. Elektroonilise kunsti elektroonilise turniiri huvitav aspekt on see, et kaheksa finalisti mängijat peavad oma meeskonna ehitama drafti järgi, samadest sportlastest, kes olid kohal nende vastavas reaalses võistlusetapis.

Võitja saab lisaks 100 000 dollarile 850 EA Sports FIFA 19 Global Series punkti. See on FIFA 19. põhiturniir. 2018. aasta kontinentaalkarikad mängitakse ka oktoobris, finaal toimub 2018. aasta Pariisi spordinädalal. Sporting FC Portugali mängija Gonçalo ‘RastaArtur’ Pinto, jõudnud kaheksandasse finaali, on kogunud isegi auhindu turniiri parima värava eest.

“Autentsete võistluskogemuste loomine UEFA Meistrite liigas on loogiline samm EA FIFA 19 ĂĽlemaailmse sarja jätkuva kasvu jaoks miljonite mängijate ja publiku jaoks,” ĂĽtles FIFA võistlusmängude EA SPORDIVolinik Brent Koning. “Meie mängijatele meeldib UEFA Meistrite liiga ja eMeistrite liiga, et luua võistlustähtedele ainulaadne võimalus esindada oma klubi kuningate spordis.”