Filmi “Stranger Things” vastupidine maailm jõuab reaalsesse maailma koos mängudega, mis on mõeldud iOS-ile ja Androidile

SEE Netflix ei teinud oma naljaga kolmandal hooajal paljastusi täpselt nalja “Võõrkeha”, mis debĂĽteerib järgmise 4 aasta jooksul. Lisaks mitmetele meediumitĂĽĂĽpidele suunatud reklaamimeetmetele, Voogesitus ilmus endiselt Electronic Entertainment Expo viimasel päeval (E3, maailma suurim mängumess), et kuulutada välja frantsiisi järgmine käik mängumaailmas – ja õnneks hõlmab see ka iOS-i.

Lubage mul selgitada: Netflix on koostöös stuudioga Finnish Next Games kasvamas frantsiisil põhinevat RPG-d, mis toob „The Upside Down World“ meie reaalsusesse. Pokémon GO-s selge inspiratsiooni korral võimaldab pealkiri mängijatel omandada identiteet sarja universumis ja uurida maailma (koos integreerimisega Google Mapsiga) olendite, seikluste ja teiste mängijatega koostöös.

Mängu kohta pole veel täiendavat teavet, kuid me juba teame, et see ilmub iOS-i ja Android-i millalgi 2020. aastal.

Lisaks on meil start Stranger Things 3: Mäng, mängu Stranger Things uus väljaanne, mis ilmus 2017. aastal. Pealkiri on sama eelkäijaga 16-bitine ja järgib jätkuvalt vendade Duffer loodud seiklustest universumi uurimisel seeria tegelasi.

BonusXP välja töötatud mäng jõuab konsoolidele (Switch, PS4 ja Xbox One) koos sarja uue hooajaga 4. juulil. Kirglik?

Cult of Maci kaudu