contador gratis Saltar al contenido

Filmic DoubleTake lisab iPhone'ile üheaegselt mitu salvestusvõimalust

Filmic DoubleTake lisab iPhone'ile üheaegselt mitu salvestusvõimalust

Esitletud uute iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max lansseerimisel võimaldab see funktsioon teil salvestada üheaegselt nii taga- kui ka esikaameraid.

Uute iPhone 11, iPhone 11 Pro ja iPhone Pro Max eelmisel aastal turule toomise ajal oli see üks iPhone'i funktsioone iOS 13 kõige silmatorkavam on toetus palju salvestusi, see tähendab, et salvestage video kahest või enamast kaamerast üheaegselt, eest ja tagant. Ehkki tugi on olemas, pole seni olnud seda funktsiooni võimalik nautida, kuna siiani pole ühtegi seda pakkuvat rakendust. Nüüdsest saab funktsioone rakenduse kaudu kasutada FiLMiC DoubleTake.

Ja nagu me oleme teatanud, saab neid ressursse ka kasutada iPhone X, XS Max ja XR.

Palju salvestusi uues iPhone'is

Meeskond kuulsa rakenduse taga FiLMiC Pro oli esimene, mis näitas sündmuse ajal ilmnenud funktsionaalsust ja toob selle funktsiooni nüüd uue rakenduse, Võtke kaks korda. Fakt, et ressursid saabuvad kõigepealt rakenduses, mitte rakenduses FiLMiC Pro jääb saladuseks, kuid ettevõte on taganud, et seda ei jäeta maha ning mitu üheaegset salvestust peab jõudma FiLMiC Pro kohe vahepeal Võtke kaks korda tarnige lubatut ja see on paigaldamist väärt kõigile, kes soovivad sellest rõõmu tundma hakata.

Arvesse tuleb võtta mitmeid üksikasju. Esiteks maksimaalne salvestuseraldus ruutides Võtke kaks korda Mõnede väliste piirangute tõttu 1080p. Teiseks, igaüks, kes kasutab iPhone X, XS Max või XR, Salvestada saab ainult ühe tagumise kaameraga, välja arvatud eesmine kaamera. J-l on üks iPhone 11, 11 Pro või 11 Pro Max, Salvestamiseks võite kasutada kahte tagakaamerat ( lai ja väga metsik), välja arvatud esiosa.

Uuel iPhone 11-l on mõlema tagakaameraga võimalik kasutada mitme salvestuse funktsiooniUuel iPhone 11-l on mõlema tagakaameraga võimalik kasutada mitme salvestuse funktsiooni

Professionaalidele ja amatööridele

seda Võtke kaks korda sellel on mõistmisfunktsioon ja seda saab kasutada igaüks, ilma et oleks vaja palju teadmisi fotograafia ja salvestamise kohta. Valige lihtsalt kaamera, mida soovite salvestamiseks kasutada, valige kolme kaameravaliku hulgast kaadrisagedus (FPS, kaadreid sekundis), teravustage ja olge valmis, alustage salvestamist.

Ikka on võimalik valida, kuidas salvestust kuvatakse, kui see on ekraanil jagatud või pilt-pildis, kus on väike kast, mis näitab ekraani nurgas ühe neist pilti. Salvestuse lõpus saab video eksportida kaameragaleriisse ja seda saab vabalt redigeerida. Võtke kaks korda pakub kõige professionaalsemaid tööriistu, mida Internetist leida saab FiLMiC Pro, kuid ettevõte rõhutab, et selle eesmärki peaksid kasutama spetsialistid ja võhikud.

Üks on kindel, loojad on just uusi meelelahutusvõimalusi võitnud ja oma sisu pakkunud.

seda Võtke kaks korda saadaval alates tänasest Apple App Store'is. IOS 13-ga saab iga iPhone'i alla laadida, kuid pidage meeles, et samaaegset mitme salvestuse funktsiooni saab kasutada ainult kahe viimase seadme põlvkonna puhul, see tähendab iPhone XR, XS, XS Max, 11, 11 Pro ja 11 Pro Max.