Filmitud iPhone X-is: Apple'i uus kampaania näitab pulmade järgset "esimest tantsu"

Pärast rea reklaamile suunatud näpunäiteid / õpetusi ja muud, mis tõstavad esile portreevalgustuse režiimi funktsiooni, on Apple kampaaniaga tagasi Klõpsake / sihtige iPhone'iga (Shot iPhone'is).

Seekord anti Austraalias eetrisse neli reklaamklippi, mis näitasid erineva vanuse ja seksuaalse sättumusega paare, kes esitasid oma "esimest tantsu". Video pealkiri, sealhulgas, on järgmine: "Esimene tants" ("Esimene fond").

https://www.youtube.com/watch?v=IBI6RmCIPE0

Antony ja Ron. Shot iPhone X-is.

https://www.youtube.com/watch?v=590u06pRCBI

Nick ja Rob. Shot iPhone X-is.

https://www.youtube.com/watch?v=ym97-7QMJ0s

Meg ja Anne-Marie. Shot iPhone X-is.

https://www.youtube.com/watch?v=VjlNKiH1iBk

Jäädvustage hetki, hetki iPhone X-ga.

Üks reklaam on ühe minuti pikkune ja sisaldab stseene erinevatelt tseremooniatelt; ülejäänud kolm, ainult 15 sekundit, tõstavad esile ainult ühe (mis ilmub ka kogu videol). Nad kõik on täis muusikat Eraldas meid (ansamblist INXS), mängib Courtney Barnett.

Apple, nagu me teame, toetab ettevõtte mitmekesisust väga. Tim Cook (tegevdirektor Ma) rääkis esimest korda avalikult oma seksuaalsest sättumusest 2014. aastal, kui ta selleks artiklit kirjutas Ärinädal.

Praegu käib kampaania ainult Austraalias, kuid see võib peagi jõuda ka teistesse riikidesse.


iPhone X

iPhone X

alates Apple

Hindade kuvamine: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kell 12x R $ 583,25Värv: kosmos hall ja hõbedaneVõime: 64 GB või 256 GBVäljalaskmine: September 2017

Boto - osta kohe