Filtrid ja peidetud efektid Instagrami lugudes: vaadake, kuidas leida

Kas kõigi inimeste kasutatavad Instagrami lugude mõjud on teile nähtamatud? Ärge muretsege, AppGeek aitab teil leida peidetud filtreid ja jääda trendidest eemal.

Selle filtri saamiseks on kaks originaalset viisi: varastada inimeselt, kes seda kasutab või kasutab otsingutööriista. Vaadake allpool, kui lihtne on neid kahte meetodit kasutada.

Kuidas Instagramis efekte leida ja kasutada

Allpool toodud protseduuri täitmiseks tuleb Instagrami rakendus installida teie Androidi või iOS-i mobiilseadmesse.

Kuidas Instagrami lugude kaudu filtreid otsida

1 Lugude avamiseks avage Instagram ja koputage kaameraikooni ekraani vasakus ĂĽlanurgas;

Instagrami loo efektid

2 Filtri funktsioonile juurdepääsemiseks avage näoikoon;

3 Kuvatakse Instagrami salvestatud filtrid. Üksuste nägemiseks lohistage galeriid paremalt vasakule ja lõppu Leidke rohkem efekte. Puudutage otsingu ekraanile pääsemiseks;

4 Sisene Väärtpaberite galerii, jagunevad filtrid teemade kaupa, näiteks need, mille on loonud jälgivad inimesed, need, mille on välja töötanud Instagram ja kasutajad. Teemade hulgas on Meeleolu stiil, Meeleseisund, Põhjus, Üritus ja teised. V soovitud vahekaardil;

5 Kui leiate filtri, mis teile meeldib, koputage, et vaadata seda täisekraanil;

Instagrami loo efektid

6 Kui soovite salvestada ilma katsetamata, puudutage allanoole ikooni;

7 Kui otsustate testida kohe, avage see Proovige. Teid suunatakse lugude avaldamise ekraanile. See valik salvestab ka filtrid.

Seejärel looge lihtsalt video või foto, puudutades keskmist nuppu ja jagades seda sõpradega saidil Teie lugu.

Kuidas saada sõbra efekti

Kas näete, et teie sõber kasutab head filtrit, mida teie efektide loendis ei kuvata? Tea, et suudad neid kiiresti ja lihtsalt tabada.

1 Avage Instagram ja puudutage inimese lugu, kasutades filtrit, mida soovite näha;

Instagrami efekt

2 Pange tähele, et filtri nimi on saadaval ekraani ülaservas. Koputage seda;

3 Ekraani allossa ilmub valikukast. Kui soovite Salvesta kaamerasse, salvestatakse efekt kohe koos teistega, mis on juba teie Instagrami kontol saadaval;

Instagrami efekt

4 Kui valite Proovige, Suunatakse teid lugude avaldamise ekraanile, kus saate filtreid otse testida. See valik salvestab ka filtrid.

Seejärel looge lihtsalt video või foto, puudutades keskmist nuppu ja jagades seda sõpradega saidil Teie lugu.

Kuidas leida erinevaid efekte, mida Instagrami lugudes kasutada

Neile, kes soovivad silma paista ja kasutada efekte, mida Storiesis peaaegu pole, saate kasutada muude tootjate rakendusi. See rakendus pakub ka liitreaalsuse filtrit, et muuta videoid ja fotosid.

Kwai

Kwai

Kwai on Androidi ja iOS-i jaoks saadaval videoredaktor, mis rakendab efekte nii salvestamise ajal kui ka pärast seda. Rakenduses jagunevad filtrid mitmesse kategooriasse, näiteks Uudised, Peal, Muusika, Komöödia, Meik, jne.

Lisaks on iluteenuseid, muutusi video kiiruses, sealhulgas võib-olla ka heliribade osas. See tähendab, et kasutajad saavad teha üliloomingulisi filme ja on täiesti erinevad sellest, mida Instagramis näha on.

Pärast protsessi lõpuleviimist võimaldab see rakendus teil teiste platvormide kaudu saata videoid otse WhatsApi olekus, Instagrami lugudes ja Facebookis.

Vaadake ka 7 parimat tasuta videoredaktorit mobiilidele!

Snapchati

Snapchati

Snapchat on liitreaalsuse filtreid pakkuvate rakenduste eelkäija. vastutab viiruslike mõjude eest, nagu näiteks keelega kutsikad, kes muudavad inimese beebiks ja vahetavad kahe inimese nägu (näo vahetus).

Ettevõte esitleb kvaliteetseid täiturosid, mida ajakohastatakse alati. Seega, kui soovite midagi teistsugust, siis tehke seda klõps see võib olla hea valik.

Salvestage siis lihtsalt video või foto mobiiligaleriisse ja jagage seda Instagrami lugude kaudu.

FaceApp

FaceApp

FaceApp on kuulus vananemisfiltri poolest, mis muudab mõne sekundi jooksul kellekski vana versioon. Sellel rakendusel, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks, on mitmeid muid hämmastavaid efekte, sealhulgas noorendamine.

See rakendus võimaldab teil teada saada oma versiooni vastupidises žanris, muuta oma juuste stiili, juuste värvi, kanda prille, moodustada ja palju muud. Samuti on ressursse fotodega kollaažide ja GIF-ide loomiseks, mis tulenevad rakenduses saavutatud teisendustest.

Vaadake veel hämmastavaid rakendusevalikuid, mis muudavad teid fotodel vanemaks!

Kas sulle meeldib nipp? Niisiis, kontrollige toiminguid ja rakendusi, mis aitavad teil meeldimisi saada Instagram'is. Siiski: vaadake, kuidas lugudesse laulusõnu panna.

Taysa Coelho

UFRJi lõpetanud ajakirjanik on ta seitsme aasta jooksul kirjutanud tehnoloogiast. Carioca elab praegu Portugalis – riigis, mille ta adopteeris. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratoniseeriaid teha. Instagram on tema lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid WhatsApp säästab teda Brasiilias elavate inimeste kaotamisest.