Filtrite kasutamine fotodel Instagramis võib vähendada meeldimiste arvu | Sotsiaalmeedia

Filtrite kasutamine fotodel Instagramis võib vähendada meeldimiste arvu | Sotsiaalmeedia

Filtrite kasutamine Instagrami fotodel kipub vähendama väljaannetes saadud meeldimiste arvu. See on üks New Jersey Rowani ülikooli uuringu järeldusi. Pärast tuhandetes sotsiaalvõrgustikes avaldatud autoportreede uurimist leidsid teadlased ka, et selfide postitamine tööl või hobi tegemise ajal võib meeldimiste arvu suurendada.

LOE: Instagramil on funktsioon sõprade puhastamiseks; mõtle selle üle

Artikli autori Seoyeon Hongi sõnul kahjustab ülemäärase mõju kasutamine koos teravdatud murega näidata ainult elu enda positiivset külge. "Eneseesitluse uuringud näitavad, et liigsed katsed panna teisi oma minapilti positiivselt mõtlema võivad põhjustada soovimatuse kaasa lüüa," selgitas teadlane.

Uuringud näitavad näpunäiteid meeldimiste arvu suurendamiseks Instagramis.Foto: Paulo Alves / TechTudoUuringud näitavad näpunäiteid meeldimiste arvu suurendamiseks Instagramis.Foto: Paulo Alves / TechTudo

Uuringud näitavad näpunäiteid meeldimiste arvu suurendamiseks Instagramis.Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Ka uuringute kohaselt on välimuse parandamiseks tehnika kasutamine suhtumine, mida peetakse kasutajaskonna poolt varjatuks. "Meeldimiste arv on väiksem filtritega nartsissistidel, näiteks kleebistel või efektidel, mis muudavad värvi liiga palju, võrreldes filtriteta nartsissistidega," ütles Hong. Seevastu meeldimiste poolest on kõige edukamad fotod, mis paljastavad kasutaja elu üksikasju, näiteks hobid, suhted ja töökeskkond.

"Tulemused näitavad, et selfisid, mis pakuvad üksikisikute kohta lisateavet" sotsiaalsete näpunäidete "kujul, näiteks ametialase identiteedi või rikkuse kujul, võib pidada täiendavaks sooviks suhelda teiste sotsiaalvõrgustike kasutajatega," ütles teadlane. "Kuna selfid on määratluse järgi üksikisikute visuaalsed kujutised, soovitame anda muud isiklikku teavet," lisas ta.

Kokku uuris uurimisrühm Instagramis avaldatud 1873 selfiet. Valim valitakse juhuslikult sotsiaalvõrgustikes sõna "selfie" otsingu põhjal. Analüüsis ei arvestata kuulutuste postitamist.

Kas teil on probleeme Instagram Directiga? Esitage oma kĂĽsimusi TechTudo foorumis

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more

Kuidas teha viktorine ja kĂĽsimusi Instagrami lugudes: I never, Stop and more