Final Fantasy Tactics: WotL jõuab Androidi

Kahe aasta pärast lõpuks versioon mobiiltelefon aastal Lõpliku fantaasia taktika: lõvisõda saadaval rahvusvaheliselt Google Play poes. SEE mäng saabus poodi kolmapäeval ja Square’i traditsiooni järgides väga järsu hinnaga.

lõppfantaasia avamine

Dialoog loo esitamiseks. / © ANDROIDPIT

Final Fantasy Tactics ilmus algselt 1997. aastal PlayStationile; War of the Lions versioon on algse mängu värskendus, mis ilmus 2007. aastal PSP jaoks. Fraktsioon Tactics on Final Fantasy rea strateegiline RPG-pool ja see on iOS-i jaoks olnud saadaval kaks aastat.

SEE mäng räägib kahest Ivalice noormehest: Delita Heiral, kes sulges Lõvisõja uksed; ja Ramza Beoulve, kelle roll sõjas on unustatud. Final Fantasy Tactics on a Sadam Androidi jaoks, nii et igaüks, kes juba teab PSP-d, teab, mida oodata.

lõplik fantaasialahing

FFT lahingustseen: WotL. / © ANDROIDPIT

Mängimine on lihtne ja kõik põhineb hüpikmenüüdel, mis ilmuvad vastavalt vajadusele. Graafika on hea, väga sarnane algse mänguga. Üllatuslikult on video muus vormingus, ausalt öeldes väga sarnane iPhone 4 ekraani suurusega.

Final Fantasy Tacticsi ja strateegiliste RPG-de fännidele on see suurepärane mäng, kuid kui see on väärt 35 reaalset investeeringut, sõltub see inimesest.

Androidi versioon jõuab Play poodi hinnaga 35,65 R $, see võtab umbes 650 MB ruumi ja nõuab Android 4.0 või uuemat versiooni.

35,65 R $ on ühe inimese jaoks liiga kallis mäng teisaldatakse?