contador gratis Saltar al contenido

Firefox 72 antakse välja koos tööriistaga pilt pildis

Firefox 72 antakse välja koos tööriistaga pilt pildis

Mozilla Firefoxi versioon 71 andis Windowsi jaoks välja pildi-pildis (PiP) funktsiooni, kuid brauseri versioonis 72 on see funktsioon saadaval ka MacOS-i ja Linuxi kasutajatele.

Kui te ei tea, mis on pilt pildis, lubage mul selgitada: see tööriist võimaldab teil põhimõtteliselt brauserist videot esile tõsta, nii et see istuks kõigi teiste akende kohal, nii et saate videot vaadata muude ülesannete täitmise ajal.

Juba ammu oli Firefox testinud hilise Test Pilot projekti, et tuua pilt pildilt brauserisse. Testid on läbi ja nüüd, versioonis 72, on see tööriist emakeelena saadaval.

pip-firefox-youtube

Pilt-pildis-režiimi kasutamiseks hõljutage kursorit video kohal kuvatud ikooni kohal, klõpsake nuppu ja valmis, video tõstetakse esile.

video-ülekate-aken-pip-Firefox

Võite esiletõstetud video vabalt paigutada ja suurust muuta ning kui soovite selle sulgeda, klõpsake lihtsalt paremas ülanurgas kuvataval nupul X.

Kui soovite seda funktsiooni juba testida, on see saadaval aadressil brauseri beetaversioon. Lõplik versioon on kavas avaldada 2020. aasta jaanuaris.

Kui teil on tehnoloogia kohta küsimusi või soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, Diolinux Plus see on selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

Järgmine!

Allikas: OH JUMAL! Ubuntu!