FitBit soovib arendada fänne, kes aitaksid võidelda COVID-19 vastu

FitBit soovib arendada fänne, kes aitaksid võidelda COVID-19 vastu

SEDA FitBit loodan liituda ventilaatorite tootmisega tegeleva ettevõttega, mis aitab ravida uusi koronaviiruseid. Ettevõtte juhi James Parki sõnul muudab bränd oma tootmist tervisetehnika väljatöötamiseks, mis võib päästa inimelusid. CNBC intervjuus ütles Park, et tehnoloogiat ja kavandamist jätkati FDA (Toidu- ja Ravimiamet) Ameerika Ühendriigid.

Uudised

Samuti saatsid nad Maailma Terviseorganisatsioonina varjatud sõnumeid

Ka vastavalt FitBiti tegevjuhi avaldusele peab ettevõte tootmist vastavalt nõudlusele kohandama, isegi kui viirust tõrjutakse või kui "teine ​​laine" ohustab taas ülemaailmset tervist. Tehnilises plaanis pole James Park kopsuventilaatori võimekust kommenteerinud, kuid garanteerib, et seda müüakse "arenenumana" soodsama hinnaga kui praegu turul olevat ventilaatorit.

"Keerulisem kui põhimudel," ĂĽtles tegevjuht. Ehkki FitBit jääb fännitootmises pisut maha, võib meetmetest siiski eriti kasu olla Ameerika Ăśhendriikides – ĂĽhes riigis, kus COVID-19 juhtumid on kõige kinnitust leidnud. Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel vajab see haigus globaalsel tasemel ohjamiseks endiselt aega. Seega, mida rohkem on hädaabivahendeid, seda parem on see elanike jaoks.

Värskeima teabe kohaselt töötab Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) rakenduse kallal, mis juhendab kasutajaid (eriti piiratud ressurssidega riikides) koroonaviiruse (COVID-19) sümptomitest, et aidata neil välja selgitada, kas neil on haigus või mitte.

Allikas: Engadget. (TagsToTranslate) fitbit-ventilaator (t) covid-19 (t) fitbit covid 19 (t) koroonaviirus (t) tervis (t) fitbit (t) trend (t) respiraator (t) ventilaator coronavirus (t) ventilaator covid-19 (t) t) kasutatav tehnoloogia (t)