Flappy Birdi tegijate sõnul on mäng mõne tunni pärast maas

Arendaja Dong Nguyen, viimaste päevade edukaima iOS-i ja Android-i nutitelefoni- ja tahvelarvutimängu “Flappy Bird” looja, võttis Twitteris teada, et lõpetab mängimise. Ilma suurema selgituseta ĂĽtles Nguyen lihtsalt, et ta “ei jaksa enam”.

Lenduva linnu foto1

Edukas mäng läheb mõne tunni pärast võrguühenduseta / © Flappy Bird

“Vabandust,” Flappy Bird “kasutajad, aga lasen” Flappy Bird “välja 22 tunni pärast,” kirjutas Nguyen. Mõni päev tagasi kirjutas arendaja oma Twitteris ka, et ajakirjanduse surve teda enam ei mõjuta oma mängu edu tõttu. “Palun jätke mind rahule,” ĂĽtles ĂĽks sõnum.

flippybird1 Mängutegija teatas Twitteri vahendusel, et eemaldab mängu

Järgijate poolt küsitletud, ta garanteeris, et ei müü mängu ja et kuigi mängus oli mõningaid elemente teistest edukatest mängudest, näiteks Mario Brosi toru, ei olnud otsus mängust loobuda seaduslik. Vietnam teatas, et jätkab teiste mängude arendamist oma praegusele ettevõttele Dot Gears.

Kui teil on installitud Flappy Bird, jätkab mäng tavapärast toimimist. Kuid alates sellest pühapäevast tuleks mängud rakenduste poest eemaldada umbes kell 15.00 Brasilia aja järgi. Kui te pole tasuta mängu alla laadinud, leiate selle ikkagi siit.